Eliksir młodości

Coraz więcej doniesień naukowych potwierdza, że źródło młodości bije w najdoskonalszych organizmach na Ziemi - w nas samych. Terapia osoczem bogatopłytkowym Regeneris, staje się jednym z bestsellerowych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej.

Autor

Prestiż

Technologia Regeneris pozwala skutecznie walczyć z wszelkimi niedoskonałościami skóry takimi jak: zmarszczki twarzy, szyi, dekoltu, zwiotczenie, cienie pod oczami, atopia, blizny potrądzikowe, rozstępy, czy cellulit. Bardzo dobrze sprawdza się także w terapii leczenia wypadania włosów. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu, hamują wypadanie włosów oraz stymulują komórki macierzyste do aktywacji i transformacji w kolejne piękne,lśniące i zdrowe włosy.

Terapia Regeneris coraz bardziej zyskuje na popularności, także wśród celebrytów, którzy chętnie przyznają się do korzystania z tej formy rewitalizacji skóry. Jest on popularny wśród ludzi mediów z pewnością także dlatego, że zabieg ten nie powoduje zmian rysów twarzy i nadkorekcji.

Zapotrzebowanie na tę metodę sprawia, że na rynku znajduje się wiele zestawów do uzyskiwania koncentratu z naszej krwi.Czym zatem należy się kierować dokonując wyboru? Czy każdy zestaw jest taki sam? Otóż nie.

W pierwszej kolejności należy upewnić się, czy zestaw jest certyfikowanym wyrobem medycznym oznaczonym symbolem Medical Device klasy IIb lub III i czy posiada certyfikaty ISO. 

- Probówki wyjmowane z wątpliwej jakości woreczka mogą sugerować że mamy do czynienia ze zwykłymi probówkami służącymi do badań laboratoryjnych. Preparat pozyskiwany z tego typu probówek jest bezwartościowy i niebezpieczny - mówi dr n.med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej. 

Po drugie warto pytać o parametry zestawu. Optymalne osocze bogato płytkowe musi być czyste od czerwonych krwinek, ponieważ te po wstrzyknięciu mogą wywołać zasinienia, wiotkość czy przesuszenie skóry.

Po trzecie, wstrzykiwane komórki muszą być nadal żywe, aby były zdolne do pełnienia swoich regeneracyjnych zadań. Jeżeli probówka z krwią wirowana jest z prędkością powyżej 4000 obrotów na minutę, możemy mieć pewność że większość płytek krwi ulegnie trwałemu uszkodzeniu,co oznacza że nie będą w stanie zregenerować i odbudować skóry.

Aby zabieg rewitalizacji był skuteczny należy także wybrać metodę, która gwarantuje odpowiednie stężenie płytek krwi w osoczu. Optymalna dla uzyskania efektów jest koncentracja płytek od 1,6 do 3 razy. Zwiększanie koncentracji trombocytów w preparacie, może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych.

Regeneris jest jedynym systemem do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, który gwarantuje lekarzowi oraz pacjentowi bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję z efektów wykonanej procedury rewitalizacji. Efekty terapii Regeneris widoczne są już po pierwszym zabiegu, a maksymalny efekt osiągamy po 2-4 zabiegach.

 

Rekomendowane gabinety Regeneris:

- AMC ART MEDICAL CENTER dr n.med Artur Śliwiński    ul. Langiewicza 28/U1, Szczecin

- BALTICA Wellness & Spa dr Kamila Stachura    pl. Rodła 8, Szczecin

- ESTETIC Medycyna estetyczna i kosmetologia - dr Piotr Zawodny    ul. Mikołaja Kopernika 6, Szczecin

- ISPL dr n. med. Marzena Perzanowska - Stefańska    ul. Duńska 90/96, Szczecin

- Laser Clinic dr n. med. Magdalena Kiedrowicz    al. Piastów 65, Szczecin

   pełna lista rekomendowanych gabinetów dostępna na www.regeneris.pl

Prestiż  
Grudzień 2014