Kapitał na całe życie

Zdrowe zęby i piękny uśmiech to wizytówka każdego z nas, a dobry dentysta jest na wagę złota.  Nowoczesny stomatolog to połączenie lekarza, inżyniera i... artysty. Właśnie tak wyspecjalizowani są lekarze z klinki Dental Implant Aesthetic Clinic, która już od 5 lat dba o zęby szczecinian, a w tym roku otworzyła także gabinet w Świnoujściu.

Autor

Prestiż

Założyciele kliniki należą do najlepszych w swojej dziedzinie. Dr n.med. Marek Froelich uzyskał dyplom lekarza stomatologa na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizując się w protetyce, świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Na najwyższy poziom usług medycznych mogą liczyć pacjenci dr n.med. Volkera von Zitzewitza, którego specjalizacją są implanty i zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Posiada dyplomy lekarza stomatologa, lekarza ogólnego, chirurga szczękowo – twarzowego i chirurga plastycznego, a także jest autorem dwóch prac doktorskich. Poza nimi, o zdrowie, komfort i piękny uśmiech pacjentów kliniki dba doświadczony zespół lekarzy dentystów i personelu medycznego.

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Pracę lekarzy wspomaga działające w klinice laboratorium protetyczne Estodent, które istnieje na rynku już od lat dziewięćdziesiątych. Współpraca daje bardzo pozytywne rezultaty. Na miejscu, w obecności lekarza i protetyka ustalany jest plan leczenia, co zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy pacjenta. W laboratorium stosowane są materiały najwyższej jakości, a doświadczenie techników pozwala na tworzenie prac protetycznych na najwyższym poziomie.

Sposoby na ubytki

Klinika świadczy przede wszystkim usługi z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz ortodoncji. Braki w uzębieniu nie stanowią problemu dla lekarzy placówki. W przypadku całkowitej utraty zębów pacjent ma do wyboru protezę zakładaną na stałe lub wyjmowaną, opartą jednak na implantach. Pod względem funkcjonalnym i estetycznym najlepiej sprawdzają się na stałe osadzone na implantach uzupełnienia protetyczne, które zwykle dopasowują się do dziąsła i których komfort użytkowania jest bezkonkurencyjny. W przypadku utraty jednego lub kilku zębów, jednym ze sposobów ich odzyskania jest zastosowanie mostów. Wymaga to jednak oszlifowania co najmniej dwóch sąsiednich zębów.

Specjalność: implanty

Najlepszym sposobem na trwałe odtworzenie uzębienia są implanty, do których założenia nie trzeba szlifować zdrowych zębów. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a proces integracji implantu z kością trwa od 3 do 6 miesięcy. W tym czasie pacjent korzysta z całkowicie funkcjonalnego tymczasowego uzupełnienia protetycznego. Implant zastępuje utracony ząb. Na jego bazie następuje budowanie koron, mostów lub protez. Implanty, jako jedyne zapewniają odtworzenie naturalnego zgryzu. Produkowane są z tytanu bądź cyrkonu, które nie powodują reakcji alergicznych. Ze względu na biały kolor i brak przebarwień na linii korona – dziąsło, cyrkon stosowany jest przede wszystkim do uzupełniania braków w przednim uzębieniu. Współczesna implantologia zapewnia jednak nie tylko indywidualnie dopasowane możliwości odtworzenia utraconych zębów, ale także komfort i estetykę. Nowy ząb osadzony na implancie jest bowiem z reguły nie do odróżnienia od naturalnego.

Najwyższe standardy

W procesie leczenia klinika Dental Implant Aesthetic Clinic stosuje najnowsze techniki współczesnej stomatologii, protetyki i ortodoncji. Personel dysponuje najbardziej nowoczesną aparaturą medyczną i diagnostyczną.

Zęby to inwestycja na całe życie – we własny wygląd i zdrowie. Nie dziwi zatem ogromna liczba pacjentów, którzy obdarzyli już klinikę Dental Implant Aesthetic Clinic swoim zaufaniem. 

Prestiż  
Grudzień 2014