Dom nad morzem

Zakup nieruchomości w pasie nadmorskim jest obecnie doskonałą lokatą kapitału. Dla wszystkich, którzy chcą zainwestować pieniądze lub zawsze marzyli o apartamencie nad morzem firma Four Seasons przygotowała kameralne domy szeregowe w Pobierowie

Autor

Karina Tessar
Firma Four Seasons działa na rynku nieruchomości od wielu lat. Znając i obserwując zmieniające się potrzeby klientów zaprojektowała inwestycję Four Seasons w Pobierowie. Cztery nieduże szeregowe segmenty położone niedaleko morza, stworzone w nowoczesnej formie i wykończone wysokiej jakości materiałami, to dobry adres na drugi, wakacyjny dom – mówi Paweł Bober, inwestor. 
 
Cztery pory roku nad morzem
 
Segmenty położone są u zbiegu ulic Warszawskiej i Łódzkiej w Pobierowie. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę, spokój i bliskość natury. Widok na sosnowy las odpręża przez cały rok. Niska zabudowa zapewnia poczucie bezpieczeństwa i prywatność. Wydzielone od strony południowej działki i nasłonecznione tarasy umożliwiają doskonały wypoczynek i relaks na własnym ogrodzie o metrażu od 35 do 122 m². W domach zamontowane są nowoczesne piece Valliant oraz grzejniki, umożliwiające korzystanie z uroków wszystkich czterech pór roku nad morzem. Ponadto precyzyjnie zaaranżowane tereny zielone na całości inwestycji nadają Four Seasons wyjątkowy charakter.
 
Domy kameralne
 
Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń wnętrza są bardzo widne i słoneczne. Partery wyposażone są w przesuwne okna zabezpieczone automatycznymi roletami zewnętrznymi, które posiada każde z pięter. Bariery balkonowe wykonane są z hartowanego szkła, podkreślając nowoczesność budynku. Segmenty składają się z dwóch pełnych kondygnacji o powierzchni od 55 do 60 m². Parter tworzy salon z aneksem kuchennym oraz wc, a na piętrze znajdują się dwa pokoje i łazienka. Miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie nieruchomości przypisane jest do każdego z segmentów, co sprawia, że bez problemu i w dowolnej chwili możemy korzystać z uroków domu w Pobierowie już od czerwca 2016 roku. 
 
Odkryj cztery pory roku nad morzem…
 
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na www.4s.com.pl, Dział sprzedaży – tel. 607 03 04 04 , 605 514 533

Prestiż  
Grudzień 2015