Największy europejski przewoźnik FlixBus wchodzi do Szczecina

Od 3 grudnia na rynku szczecińskim pojawi się nowa firma autokarowa - FlixBus. Meinfernbus FlixBus to najszybciej rozwijający się przewoźnik autokarowy w Europie a ich charakterystyczne zielone autokary widoczne są już w większości europejs

Autor

Prestiż
Obecnie flota FlixBusa to ok. 700 nowoczesnych autokarów, ponad 80 linii autokarowych i 200 przystanków w Niemczech, Holandii, Francji, Włoszech.  Swoją pierwszą linię w Polsce FlixBus będzie obsługiwał we współpracy ze szczecińskim przewoźnikiem, firmą Follow Me! Efektem tej kooperacji jest nowe połączenie Szczecin – Berlin ZOB – Berlin Tegel, realizowane 9 x dziennie. 
Nowa linia to przede wszystkim bezpośredni, szybki dojazd na lotnisko Tegel – ok. 2 h 15 min, to wreszcie komfortowy dojazd do centrum Berlina, bez przesiadek, bez czekania. Linia uruchamiana w najbliższych dniach wspólnie przez obie firmy,  to całkowicie nowy standard na polskim rynku I jak zaznaczają właściciele Follow me! Andrzej i Tomasz Bloch – Nie jest to tylko slogan reklamowy. Linię będą obsługiwały autokary o bardzo wysokim standardzie(aż cztery gwiazdki według europejskich standardów). Podróżni będą mieli do dyspozycji rozkładane fotele klasy Lux Line (z odstępem między siedzeniami 74 cm – to absolutny rekord wśród polskich przewoźników gwarancja wygodnej podróży nawet dla  najbardziej wymagających pasażerów),  gniazdka elektryczne 220V i wejścia USB (po jednej sztuce na parę siedzeń), bezpłatne Wi-fi, system rozrywki pokładowej (z dostępem do biblioteki multimedialnej) oraz snack bar – poczęstunek i napoje dla pasażerów. 
Już przy samym zakupie biletów klienci zauważą znaczące zmiany.  Nowoczesny system sprzedaży biletów pomoże znaleźć dogodne połączenie, w kilka minut pozwoli kupić bilet w atrakcyjnej cenie, a w razie potrzeby umożliwi bezpłatne przebookowanie biletu do 15 min przed wyjazdem autokaru. 
Europejski przewoźnik znany jest również z bardzo tanich biletów, bilet na przejazd Szczecin – Berlin można kupić już za kilka Euro.
Nowe połączenie umożliwi mieszkańcom Szczecina szybki i komfortowy dojazd na Tegel, do centrum Berlina oraz możliwość dojazdu autokarem do kilkuset miejscowości w całej Europie. 
Od 3 grudnia ze Szczecina będzie można dojechać m.in. do Hamburga (od 15 EUR), Kolonii (od 26 EUR), Frankfurtu (od 26 EUR) lub Monachium (od 29 EUR). Jest to doskonała alternatywa dla osób ceniących szybką, komfortową podróż w promocyjnej cenie. Poza połączeniami dziennymi Klienci zyskują możliwość podróżowania nocnymi liniami dalekobieżnymi. W wygodnych warunkach pasażerowie będą mogli podróżować do najdalszych zakątków Europy np. do Rzymu czy Amsterdamu, i to od 29 EUR. 
Nowa linia europejskiego przewoźnika to doskonała propozycja dla wszystkich podróżujących prywatnie i służbowo na lotnisko Tegel, jak również dla osób, które podróżują do Berlina zawodowo, turystycznie, na zakupy, jarmarki, koncerty, czy inne wydarzenia.Berlin zaczyna się w Szczecinie! Rezerwuj już teraz na www.flixbus.pl oraz na www.interglobus.pl 

Prestiż  
Grudzień 2015