Dziewczyny z kalendarza

Już w grudniu będzie można kupić kalendarz na 2016 rok, na kartach którego pojawiły się siatkarki Chemika Police. Tym razem dziewczyny pozowały w jednej z sal szczecińskiej Akademii Sztuk.

Autor

Andrzej Kus
Zobaczymy w nim piękne dziewczyny, które sportowe stroje zamieniły na eleganckie białe koszule. Tym razem odpowiednio ucharakteryzowane, bez nakolanników i siatkarskich ubrań. 
Każdy kalendarzowy miesiąc zawierać będzie inne zdjęcie podopiecznych Giuseppe Cuccariniego. Mistrzynie do zdjęć pozowały uśmiechnięte i z pełną swobodą co można zobaczyć filmiku zamieszczonym na facebookowym profilu Mistrzyń Polski. Pokazuje on jak Anna Werblińska, Madelaynne Montano czy Mariola Zenik doskonale bawią się podczas zdjęć.
Przypomnijmy, że ubiegłoroczny wyjątkowy kalendarz, w którym mistrzynie Polski prezentują się w niecodziennych stylizacjach odbił się szerokim echem w ogólnopolskich mediach. Prezentowany był zarówno na łamach gazet, jak w i telewizji. Zyskał miano „magicznego” m.in. dzięki zdjęciom Adama Słomskiego.

Prestiż  
Grudzień 2015