Szczęście – podaj dalej

Czym jest szczęście? Czy dobro jest dobre? - To pytania, na które niełatwo jest znaleźć odpowiedź, szczególnie że nie przywykliśmy do zadawania ich sobie na co dzień. Już 11 grudnia w Klubie 13 Muz odbędzie się premiera nowego magazynu „Szczęście - podaj dalej” całkowicie poświęconego szczęściu

Autor

Aneta Dolega
– Zwykle jesteśmy zbyt zabiegani i zbyt rozkojarzeni, by skupiać się na szczegółach. Nie mamy czasu, by na chwilę przystanąć, odciąć się od tego całego zgiełku i zastanowić nad tym, co jest tak naprawdę ważne. Jak żyć pięknie? Czego nam do szczęścia potrzeba? Te i inne zagadnienia z zakresu psychologii pozytywnej porusza nowy magazyn – mówi Dorota Kościukiewicz-Markowska, redaktor naczelna magazynu. – W pierwszym numerze znajdziecie wiele inspirujących wypowiedzi dotyczących tego, jak dążyć do szczęścia i dbać o to, by nasze życie stawało się coraz lepsze. Udało nam się połączyć ze sobą podstawy wiedzy naukowej z doświadczeniami osób, które odniosły sukces w życiu prywatnym i zawodowym. 
W pierwszym numerze czytelnicy dowiedzą się, m.in. tego jak żyć pięknie i czy wypada bronić szczęścia za wszelką cenę. Dowiemy się tego jak ważne jest podtrzymywanie bliskich relacji z innymi, a znani i lubiani szczecinianie zdradzą, na czym polega dobro. Ponadto, w magazynie przeczytamy również o złudnej rzeczywistości, biofeedbacku, doświadczeniach z medytacją a także o zaletach biblioterapii.

Prestiż  
Grudzień 2015