Szczecin znowu inspiruje

Wena, zachęta, natchnienie, twórczy zapał. Inspiracja jest siłą napędową w każdej sferze naszego życia. Szukamy więc inspiracji we wszystkim, także w innych osobach. Inspiration Day to impreza, która właśnie gości takich ludzi, osoby, które poprzez to co robią potrafią natchnąć do działania innych i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. 

Autor

Aneta Dolega

Pierwsza edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i zakończyła sukcesem. W tym roku szczecińska publiczność znowu spotka wyjątkowych gości. Na scenie Sali Kongresowej Uniwersytetu Szczecińskiego pojawi się siedmiu wyjątkowych prelegentów. Jednym z nich będzie dziennikarz Szymon Hołownia. Jest publicystą Tygodnika Powszechnego, dwukrotnym laureatem nagrody Grand Press oraz laureatem Dziennikarskiej Nagrody Ślad. Zdobywca Wiktora publiczności za rok 2010 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka, wspierających dom dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie i wiejski szpital w Kongo. Autor licznych książek o tematyce religijnej i społecznej. 

Inspiration Day 2016 odbędzie się 24 września. Szczegóły i bilety można zdobyć pisząc na adres: zgloszenia@szczecininspiruje.com.

Prestiż  
Lipiec 2016