Zaprojektować miłość

Sylwia Majdan powraca z kolejną bardzo kobiecą kolekcją. Tym razem ubrania szczecińskiej projektantki to połączenie klasyki z nonszalancją, a nawet lekką ekstrawagancją.

Autor

Aneta Dolega

– Moja kobieta jest drapieżna, ale w tym znaczeniu, że drapieżnie i bezwzględnie kocha życie – mówi Sylwia Majdan. – Z jednej strony jest bizneswoman, z drugiej najlepszą kumpelką, z trzeciej matką, z czwartej pełną sex appealu partnerką.

Gwiazdą tej kolekcji została Natalia Siwiec, która według projektantki odzwierciedla wspomniane cechy. 

– Natalia to wulkan energii. Nie miałam najmniejszych wątpliwości, że kreacje z tej kolekcji zyskają na żywotności właśnie dzięki niej – zachwyca się projektantka. – Znamy się od kilku lat, obserwuję ją okiem projektanta, ale i koleżanki. Widzę jak się zmienia, jak dojrzewają w niej pewne emocje, na które choćby z racji wieku i doświadczenia wcześniej nie było miejsca. Dziś Natalia to nie tyle piękna dziewczyna, co wspaniała kobieta, której nie musiałam szukać w czasie powstawania zdjęć, bowiem, ona po prostu tam była. To połączenie naturalnej kobiecej dojrzałości z młodzieńczą nonszalancką. To nie tylko widać na zdjęciach, ale wręcz czuć. 

Prestiż  
Lipiec 2016