Wszystko od nowa

Z jednej strony kosmetologia, dbanie o człowieka i jego piękno. Z drugiej fizjoterapia, walka z bólem, rehabilitacja. Centrum Zdrowia i Urody Odnowa to miejsce, z którego wyjdziemy naprawieni, szczęśliwi i do tego jeszcze świeżo i ładnie wyglądający.

Autor

Aneta Dolega

Naszą misją jest kompleksowe zadbanie o zdrowie, dobre samopoczucie i wygląd klienta. Staramy się stworzyć swobodną i komfortową atmosferę, tak aby każda osoba czuła się u nas „na miejscu” – wyjaśnia Agnieszka Wietrzyńska, menadżer Centrum. – Zależało nam, żeby to miejsce nie było przytłaczające. Chcemy też,  by każda osoba, która nas odwiedzi, poczuła się zrelaksowana. Służy temu m.in. cały wystrój wnętrza. Postawiliśmy na jasne kolory i minimalizm, unikając jednak szpitalnej sterylności. Nasi klienci mają do dyspozycji wygodną kanapę, mogą skorzystać z prysznica, przebrać się w wygodny szlafrok, napić kawy czy herbaty. U nas można być na luzie, nie należy się niczym krępować.

W Odnowie możemy skorzystać z szerokiej gamy zabiegów z zakresu fizjoterapii. Terapia bólu kręgosłupa, rehabilitacja sportowa, ortopedyczna i pourazowa oraz masaże terapeutyczne to tylko część z nich. – Oprócz „medycznej” twarzy mamy również łagodniejsze oblicze. Skorzystacie u nas z masaży relaksacyjnych, orientalnych, modelujących sylwetkę oraz z refleksoterapii – wymienia Agnieszka Wietrzyńska.

– W naszym centrum można uzyskać sprawność i zregenerować siły.  Dba o to wykwalifikowany zespół – wymienia Agnieszka Wietrzyńska. – Drugim filarem naszej działalności jest profesjonalna kosmetologia.

Odnowa pracuje na kosmetykach ekskluzywnej marki Dermalogica, które dobierane są indywidualnie do potrzeb klientów. Zabiegi opracowane na tej marce należą do jednych z najskuteczniejszych. – Każda wizyta u naszej kosmetolog zaczyna się od konsultacji. Na tej podstawie dobierany jest zabieg. Klienci otrzymują także dalsze wskazówki do domowej pielęgnacji. Mi samej przydała się taka konsultacja – mówi z uśmiechem menadżer Odnowy. – Jestem fizjoterapeutką i dopiero, kiedy usiadłam na fotelu jednej z naszych dziewczyn dowiedziałam się, jaką mam skórę i jak powinnam o nią dbać. Zupełnie inaczej niż myślałam. To działa.

Oprócz wspomnianych zabiegów w ofercie znajdziemy wszystkie popularne zabiegi upiększające. – Używamy sprzętu najnowszej generacji, aby zagwarantować najlepsze efekty i pełne bezpieczeństwo. Jesteśmy na bieżąco z nowościami, dlatego w naszych gabinetach możecie skorzystać z karboksyterapii, fotoodmładzania, kriolipolizy, mezoterapii mikroigłowej i wielu innych. Stworzyliśmy również ofertę zabiegów dla mężczyzn. Z chęcią i pasją zaopiekujemy się naszymi Klientami, zapewniając im profesjonalną obsługę i kameralny klimat. Wszystko, co pomaga w odnowie. – dodaje Agnieszka Wietrzyńska.

Prestiż  
Październik 2016