Klinika pięknej i zdrowej skóry

Atrakcyjny wygląd to bez wątpienia jedna z istotniejszych zalet. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów, osiąganiu życiowych sukcesów, budowaniu poczucia własnej wartości. Royal Clinic proponuje bardzo szeroki wachlarz zabiegów poprawiających zdrowie, jakość i wygląd skóry. 

Autor

Prestiż

1.       Mezoterapia igłowa Cytocare (+zdjęcie produktów:ampułka cytocare 532 i ampułkostrzykawka s-line)

Cytocare to kompleksowa rewitalizacja, gwarantująca natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, rozświetlenie i ogólną poprawę kondycji skóry. Przywraca właściwą sprężystość i elastyczność skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także dłoni i delikatnej skóry wokół oczu. Szczególnie lubiany przez pacjentów i lekarzy jest Cytocare S-Line, ze specjalną formułą kwasu hialuronowego, gwarantujący redukcję oznak starzenia już po jednej sesji zabiegowej.

2.       Mezoterapia owłosionej skóry głowy Haircare (+ zdjecie produktu: ampułka Haircare + znak perły dermatologii estetycznej 2015)

Specjalistyczny kompleks substancji aktywnych do terapii nadmiernego wypadania włosów. Hamuje wypadanie i przyspiesza wzrost nowych włosów. Rewitalizuje i przywraca naturalną równowagę fizjologiczną skóry głowy i jej przydatków – mieszków włosowych i gruczołów. Skóra głowy odzyskuje zdrowie, a włosy stają się silne, gęste i lśniące.

3.       Przywrócenie objętości i właściwych kształtów twarzy – wolumetria SubSkin Perfectha (+ zdjęcie produktu: ampulkostrzykawka i packshot zewnętrzny)

Wypełniacze Perfectha gwarantują doskonałą korekcję oznak starzenia takich jak zmarszczki, opadające policzki, czy zaburzenia w linii owalu twarzy. Doskonale nadają się również do modelowania ust i nieoperacyjnej korekty nosa. Rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu i utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Twarz odzyskuje promienny, wypoczęty i naturalnie młody wygląd. 

dr Magdalena Pastuszak

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Royal Clinic Magdalena Pastuszak

Al. Wojska Polskiego 2/U3

70-741 Szczecin

Tel. +48 660 767 747

Tel. 91 48 88 050

e-mail: recepcja@royalclinic.eu

www.royalclinic.eu

www.facebook.com/royalclinicszczecin

Prestiż  
Listopad 2016