Crowdfest dla kreatywnych

Druga edycja Crowdfest, Gali Crowdfundingu startuje już 9 grudnia. W Technoparku Pomerania spotkają się entuzjaści tej nowatorskiej i bardzo popularnej formy biznesu.

Autor

Aneta Dolega

Organizatorem Gali jest Wspieram.to, najprężniej rozwijająca się platforma finansowania społecznościowego w Polsce. Założona trzy lata temu w Szczecinie przez Marcina Galickiego, zdążyła zgromadzić już ponad 10 milionów złotych na kreatywne pomysły Polaków.

To miejsce, gdzie każdy wynalazca lub kreatywny człowiek może zaprezentować projekt, który nie mógł być wcielony w życie z powodu ograniczeń finansowych. Wystarczy, że rozpoczynając projekt określi wymaganą dla realizacji celu kwotę, okres, w jakim potrzebuje ją zebrać, a także pokaże kim jest i przekona do projektu swoją grupę docelową. Za wsparcie projektodawca oferuje adekwatne nagrody.

Tegoroczna Gala będzie miała swoich gości specjalnych. Będą to: Magic Y, polski iluzjonista, półfinalista programu „Mam talent”. Autor programu na kanale Youtube “Magia Y”, który szybko odniósł sukces oraz Krzysztof Czeczot, znakomity aktor teatralny i filmowy, reżyser wielu wybitnych audiobooków, autor przełomowej kampanii audiobooka Biblii.

- Cieszymy się że Crowdfest na stałe wpisuje się w kalendarz najciekawszych wydarzeń w Polsce a impreza prócz swojego wymiaru merytorycznego zaczyna być również miłą okazją do networkingu i wymiany doświadczeń” – mówi Marcin Galicki, założyciel platformy Wspieram.to – W tym roku zaprosiliśmy do udziału wszystkie platformy należące do Grupy Crowdfunding Polska by pokazać zjawisko współpracującego ze sobą cyfrowego tłumu na wszystkich płaszczyznach – od kreatywności, przez sport do dobroczynności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych serdecznie, przed nami wieczór pełen wrażeń.

 

Prestiż  
Grudzień 2016