To tytuł drugiej płyty utalentowanej wokalistki Marii Peszek. Jest córką znanego aktora Jana Peszka, sama swoją karierę zaczynała jako aktorka. W tej chwili deklaruje, że poświęca się tylko muzyce. Na swoim koncie ma płytę „MiastoMania” – ogromny sukces sprzed czterech lat. „Maria Awaria” to projekt z 2008 roku, który okazał się nie mniejszym sukcesem. Najmocniejszą stroną utworów Peszek są niesamowite teksty, które mają przede wszystkim wyrażać emocje.
Filharmonia, 8 listopada, godz. 19







