- Reklama -
spot_img

Młodość ma talent

Strona głównaMłodość ma talent

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

Kawał głosu, sceniczna charyzma i muzyczny pazur zadecydowały, że duet ze Szczecina OHO! KOKO jednomyślnie podbił serca jurorów Festiwalu Młodych Talentów. Czek na 13 tysięcy złotych powędrował do Alicji Kruk i towarzyszącego jej na gitarze akustycznej Marka Szula. Wygrana, jak zapowiedzieli sami zwycięzcy, zostanie przeznaczona na ukończenie debiutanckiej płyty. Pozostałe wyróżnienia zgarnęły Kurki i duet Wilento/Orłowski. Festiwal odbył się we wnętrzu Trafostacji Sztuki. W tym roku zdominowały go kobiety. Przez trzy dni na jednej scenie stanęły m.in. Mela Koteluk, Iza Lach, Mikromusic i Rebeka. Na deser zaśpiewała zjawiskowa Aga Zaryan. Publiczność dopisała, artyści dali fantastyczne koncerty – przebojem okazał się szczególnie występ duetu Rebeka i Meli Koteluk. Sam festiwal podtrzymuje tradycję promowania brzmień na wysokim poziome. W końcu to tu pierwsze kroki stawiały takie legendy jak Helena Majdaniec i Czesław Niemen.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać