– Od kiedy pamiętamy snułyśmy plany o wspólnej firmie – stworzenie marki Melismee jest spełnieniem naszego marzenia – połączeniem ogromnego zamiłowania i pasji do mody z wieloletnią przyjaźnią- mówią projektantki. – Dużo razem podróżujemy – najwięcej modowych inspiracji czerpiemy właśnie z ulic wielkich miast. Były już Nowy Jork i Barcelona. Kolekcja Melismee na wiosnę/lato 2015 inspirowana jest magiczną stolicą Włoch – Rzymem.
W Melismee klasyczne kroje przeplatają się z dziewczęcą szczyptą awangardy, Ubrania wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem dbałości o każdy szczegół i wykończenie. W ofercie marki, znajdują się zarówno bluzki, koktajlowe sukienki, wygodne bawełniane spodnie. W najnowszej kolekcji przeważają zwiewne szyfony i delikatne i miłe dla ciała satyny.
– Obecnie nasze projekty można kupić w naszym sklepie internetowym www.melismee.com. Wkrótce będą również dostępne w wybranych butikach stacjonarnych i internetowych w Polsce – dodają projektantki.







