Modelka Ilona Felicjańska przyjechała specjalnie do Szczecina, by stanąć przed obiektywem młodego szczecińskiego fotografa, Bartosza Madeja.
Sesja odbyła się w niezwykłej i mrocznej scenerii Lasu Arkońskiego w okolicach Jeziora Głębokiego. Zdjęcia nawiązują stylistyką do najnowszego filmu o Śnieżce – „Królewna Śnieżka i Łowca”. Felicjańska na zdjęciach wciela się w postać okrutnej królowej. Autorką makijażu jest szczecinianka Agata Naniewicz.







