Po pokazach we Wrocławiu i Warszawie przyszedł czas na Szczecin. Arkadiusz Prajs szczeciński projektant, co warto podkreślić jeden z nielicznych w Polsce projektujący ubrania dla mężczyzn, zaprezentował swoją jesienno – zimową kolekcję w klubie Lulu. W roli modeli wystąpili panowie ze świata biznesu, medycyny, polityki i sportu. Na wybiegu można było podziwiać m.in. lekarza transplantologa Jerzego Sieńko, olimpijczyka Marka Kolbowicza, czy Marka Walburga, byłego piłkarza Pogoni. Panowie świetnie odnaleźli się w roli modeli o czym świadczył gorący aplauz zgromadzonych pań. Kolekcja bardzo spodobała się publiczności, jak zdradził „Prestiżowi” projektant ma już wiele zamówień. Niedługo więc ubrania Arka będzie można podziwiać nie tylko na wybiegach, ale także na szczecińskich ulicach.





