Znana szczecińska wizażystka Agnieszka Szeremeta dołączyła do zespołu programu „SOS – Sablewska od stylu”, którego emisja zaplanowana jest na jesień w TVN Style.
– Pierwszy odcinek ruszy jesienią. Występuję w programie gościnnie jako make-up ekspert. Nie pojawiam się we wszystkich odcinkach, gdyż nadal jestem dla moich klientek w Szczecinie – powiedziała nam w trakcie pracy nad programem Agnieszka Szeremeta.
„SOS – Sablewska od stylu” to autorski program Mai Sablewskiej, znanej i popularnej specjalistki od wizerunku. W swoim porgramie pomaga bohaterkom odnaleźć ich własny i niepowtarzalny styl, poddając je niekiedy całkowitej metamorfozie.







