Podczas XV jubileuszowych „Regat o bukiet jeziora Dąbie” tym razem panie pokazały wszystkim kto rządzi na jachcie! Pogoda dopisała, załogi zwarte i gotowe stawiły się na starcie, a potem ambitnie rywalizowały o najlepsze miejsce. W klasie Omega triumfowała „Pumka”, w klasie otwartej załoga „Exodusa 3”, a klasa KWR to zwycięstwo „Dobrawy”. Wieczorem wszystkie panie znakomicie bawiły się przy rytmach zespołu „Dair”.





