- Reklama -
spot_img

Premiera „Ku słońcu“

Strona głównaNewsyKronika towarzyskaPremiera „Ku słońcu“

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

Kolejna premiera książki i kolejny sukces o czym mogą świadczyć tłumy fanów na spotkaniu z autorką. Inga Iwasiów wydała właśnie książkę „Ku słońcu”. Podczas premiery jej fragment odczytała aktorka Beata Zygarlicka. Wielbiciele Iwasiów nie szczędzili braw. Nie zabrakło też kwiatów, uścisków i życzeń dalszych sukcesów. dp

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać