Grudzień to okazja do wielu spotkań przedwigilijnych. Przedświąteczny nastrój wykorzystali zaprzyjaźnieni ze sobą szczecińscy biznesmeni. Przy obficie zastawionym stole w Hotelu Atrium spotkali się przedstawiciele różnych branż. dp
Grudzień to okazja do wielu spotkań przedwigilijnych. Przedświąteczny nastrój wykorzystali zaprzyjaźnieni ze sobą szczecińscy biznesmeni. Przy obficie zastawionym stole w Hotelu Atrium spotkali się przedstawiciele różnych branż. dp