„Przemyk Akustik TRIO” to wokalistka oraz dwójka instrumentalistów. Kameralny projekt, bardziej nastrojowy od tych znanych z większych sal i plenerów.
Dużo ciekawych aranżacji muzycznych, energii, wysmakowanej oprawy ma wpłynąć na lepszy odbiór głosu artystki, który jest tu bardziej czytelny. Trio sięgnie po utwory znane w nowych aranżacjach. Nie zabraknie także tych lubianych, lecz nieco zapomnianych. Renata zaprezentuje także najnowsze utwory z ostatniej płyty "Odjazd", która w w swojej czystej akustycznej formie promieniuje nową energią i wzruszeniem. Dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny.
27 marca 2011 roku godzina 19.00 Filharmonia, cena 65 pln, Bilety są do nabycia w kasie Filharmonii
ar





