- Reklama -
spot_img

Przemyk Akustyk Trio

Strona głównaNewsyPrzemyk Akustyk Trio

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

„Przemyk Akustik TRIO” to wokalistka oraz dwójka instrumentalistów. Kameralny projekt, bardziej nastrojowy od tych znanych z większych sal i plenerów.

Dużo ciekawych aranżacji muzycznych, energii, wysmakowanej oprawy ma wpłynąć na lepszy odbiór głosu artystki, który jest tu bardziej czytelny. Trio sięgnie po utwory znane w nowych aranżacjach. Nie zabraknie także tych lubianych, lecz nieco zapomnianych. Renata zaprezentuje także najnowsze utwory z ostatniej płyty "Odjazd", która w w swojej czystej akustycznej formie promieniuje nową energią i wzruszeniem. Dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny.

27 marca 2011 roku godzina 19.00 Filharmonia, cena 65 pln, Bilety są do nabycia w kasie Filharmonii

ar

- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać