Młody, świeży duet na polskiej scenie muzycznej. Narodził się w Szczecinie w 2010 roku ze wspólnej miłości do muzyki. Ona – Alicja Kruk- porównana przez Korę Jackowską do Amy Winehouse, on – Marek Szul – tworzący nową, niespotykaną technikę gry na gitarze akustycznej. W Walentynki (godz.20) zagrają w Cafe 22.
Duet OHO! KOKO popularność zdobył występem w IV edycji Must Be The Music, gdzie zebrał największe poparcie widzów oraz jury, a także udziałem w IV edycji programu Mam Talent. Ich muzyka – niejednoznaczna, pełna ciepłych i naturalnych brzmień, ucieka wszelkim klasyfikacjom. Można w niej odnaleźć różne gatunki (soul, pop, reggae, rock) mieszane z elektronicznymi wstawkami w niezwykłych aranżacjach. Na scenie występują tylko we dwoje, a brzmią jak cały zespół. Idelni na romantyczny wieczór w… chmurach.







