- Reklama -
spot_img

Regina & Marta już w nowym miejscu

Strona głównaNewsyKronika towarzyskaRegina & Marta już w nowym miejscu

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

Piątek trzynastego okazał się szczęśliwy dla właścicielek studia stylizacji wizerunku R&M – Reginy i Marty Piątkowskich. Tego dnia rozpoczęły uroczyście działalność w nowym miejscu. Na otwarcie panie zaprosiły klientów, przyjaciół i współpracowników. Wznoszono toasty,
a atrakcją było losowanie nagród (wszystkie losy wygrywały). Było też wystąpienie. Panie Regina i Marta, jako doświadczone stylistki, zwracały uwagę na ogromną potrzebę kreowania wizerunku. To nie tylko modny ubiór i fryzura, ale też charakter i indywidualizm, który należy wydobyć. Goście słuchali z zainteresowaniem.

wb

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać