Projekt Keda Olszewskiego z planowanej serii „Błyskotek”, czyli disco-kubeł już zaistniał na ulicach Szczecina. Podczas akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzyskał kwotę 5 tysięcy złotych i pojechał do firmy Remondis, która nabyła go do swojej kolekcji dzieł sztuki. Wieść niesie, że może posłuży jako pierwowzór do budowy nowych pojemników w stylu glamour. dp





