Uroczystą kolacją rozpoczęła działalność restauracja Ricoria. Zaproszeni goście mogli spróbować dań kuchni włoskiej, francuskiej i polskiej. Potrawy były przygotowywane na bieżąco w piecu opalanym drewnem. Nie zabrakło muzyki, oprawy świetlej i oczywiście dobrej zabawy.
- Reklama -







