- Reklama -
spot_img

Sky is the limit

Strona głównaNewsySky is the limit

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

Około 50 przyszłych rekinów biznesu wymieniało doświadczenia podczas Wieczoru Młodych Przedsiębiorców w Domu Marynarza. Impreza odbyła się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a hasłem wieczoru było „Sky is the limit“.

Młodym biznesmenom, którzy działają w ramach akademickich inkubatorów przedsiębiorczości, porad udzielali przedstawiciele firm, Urzędu Miasta,
a także specjaliści akademiccy, jak choćby Antoni Gwarek, dyrektor AIP, czy Piotr Sylwestrzak, szkoleniowiec i wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Wszyscy byli zadowoleni.

– Po wysłuchaniu głosów
w dyskusji i rozmowach z kilkoma osobami zaangażowanymi
w projekt, doszedłem do wniosku, że musimy stworzyć miejsce
w sieci (np. portal), gdzie wszyscy „inkubatorowcy” mogliby wymieniać się informacjami dotyczącymi funkcjonowania firmy – podsumowuje Łukasz Martyniak, organizator wieczoru.

Oczywiście oprócz dyskusji uczestnicy dobrze się bawili. Druga, mniej oficjalna część imprezy odbyła się klubie Pinokio. Tam młodzi biznesmeni wzięli udział w tzw. speed networking, czyli w wymianie wizytówek, która integruje środowiska przedsiębiorców. wb

- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać