Już jest! Po roku przygotowań wystartowało Bene Sport Centrum przy ul. Modrej. Oprócz uroczystej inauguracji, goście mogli obejrzeć wernisaż fotografii sportowej fotoreportera Andrzeja Szkockiego, a także sportowe pokazy Mistrzów Rakiety. Po otwarciu goście mogli już śmiało rezerwować sobie miejsce na squasha, badmintona, koszykówkę, fitness, czy tenis stołowy.





