- Reklama -
CLOCHEE BANER PODMIEN

Świat mody

Strona głównaŚwiat mody

Musisz przeczytać

– Reklama –

baner_prestiz_400x400px

W naszym nowym cyklu przedstawiamy modelki, które odnoszą sukcesy za granicą. Zdobią okładki kolorowych magazynów i pokazują na wybiegu rzeczy uznanych kreatorów mody. Nasza kolejna bohaterka mimo młodego wieku podbiła Azję.

Natalia Gumieniuk

Natasha: 16-letnia Natalia Gumieniuk, w rodzimej agencji ML Studio występuje pod pseudonimem Natasha. Rok temu po raz pierwszy pojechała na swoje pierwsze zlecenia jako modelka do Nowego Jorku. Od razu podbiła nowojorskie wybiegi podczas Fashion Week. Na co dzień jest uczennicą pierwszej klasy w liceum w Szczecinie, gdzie mieszka z rodzicami.

Kariera: 19.09.2007 –początek współpracy z pierwszą i nadal obecną agencją ML Studio 17.08.2008 – pierwsze zagraniczne zlecenie i wyjazd do Nowego Yorku, prace dla OK Magazine/ Gen Art, NY Fashion Week: Walter S/S 09 Show, John Patrick Organic S/S 09 Presentation, Lerario Beatriz presentation, MISCHEN presentation

Początki: Zgłosiłam się do agencji modelek gdy miałam 14 lat. Chociaż byłam za młoda, by wyjeżdżać na kontrakty zagraniczne, mogłam brać udział na miejscu w sesjach zdjęciowych. Od samego początku rodzice bardzo mocno we mnie wierzyli i mnie wspierali. Nie pomylili się. Po roku dostałam pierwsze zlecenie i to od razu do Nowego Jorku, który jest najlepszym i najbardziej wymagającym rynkiem.

Pierwsze sesje: Dostawałam na początku wskazówki jak trzymać głowę lub co robić z rękoma. Oglądałam też dużo reklam i przeglądałam wiele stron w internecie, żeby następnym razem wypaść jeszcze lepiej.

Marzenie: Być jak Naomi Campbell i zaistnieć w wielu czołowych modowych magazynach.

Najsmutniejsze chwile: Tęskniłam za rodziną, gdy byłam sama za granicą. Duża różnica czasu powodowała, że mogłam dodzwonić się do rodziców tylko wieczorem, a w Polsce była wtedy noc.

Sukces: Pierwsza poważna praca to od razu pokazy podczas Fashion Week w Nowym Jorku. Jestem też dumna z siebie, że tak świetnie dałam sobie radę sama w obcym mieście. Miałam tylko 15 lat i listę adresów, pod którymi odbywają się castingi. Brałam komputer, szukałam na mapie danego miejsca i z wydrukowaną kartką biegałam po tak dużej metropolii.

Cel: Wrócić do Nowego Jorku na studia, zamieszkać tam na stałe i brać czynny udział w pokazach jako modelka.

– Reklama –

spot_img

Najbliższe zlecenia: Prawdopodobnie podczas wakacji wyjadę do Paryża. Warunki następnego kontraktu są właśnie negocjowane

– Reklama –

clochee1000x100

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
baner_prestiz_400x400px

Musisz przeczytać