Na nietypowy pomysł koncertu wpadł Sylwester Ostrowski ze Stowarzyszenia Orkiestra Jazzowa. Aby upamiętnić zeszłoroczny „blackout”, czyli awarię prądu z 8 kwietnia, zorganizował koncert czarnoskórej wokalistki Judy Bady. Za zamkniętymi drzwiami studia S-1 w TVP koncertu wysłuchali przedstawiciele kultury, mediów i lokalnych władz. Szczególnie zadowolony z koncertu był przewodniczący Rady Miasta Bazyli Baran, który usiadł najbliżej sceny. Aby rozruszać publiczność, wokalistka próbowała mówić po polsku, za co dostawała gromkie brawa. Koncert w wersji unplugged, czyli bez prądu, transmitowany był na żywo przez TVP. dp
Na zdjęciu: Na widowni zasiedli także Marcin Zydorowicz, Wojewoda Zachodniopomorski oraz prezydent Szczecina Piotr Krzystek oraz







