To niezwykłe trio tworzą Waglewski (Wojtek) oraz jego synowie – Bartek (Fisz) oraz Piotrek (Emade). Zadebiutowali razem na jubileuszowej płycie Voo Voo „XX cz. 1”. Panowie artystycznie spotykali się wcześniej kilkakrotnie. Wojtek Waglewski zagrał na gitarach na jednej z pierwszych płyt Fisza – „Na wylot”.
Podczas szczecińskiego koncertu usłyszymy utwory z ich pierwszego wspólnego projektu – płyty „Męska muzyka”.





