Hotel Dana wspiera medyków

14-04-2020
Prestiż

Coraz więcej mieszkań dla pracowników służby zdrowia! Hotel Dana udostępnia swoje pokoje i oferuje schronienie tym, którzy dzielnie walczą z epidemią.

Hotel dołączył do akcji „Mieszkanie dla medyka”. To działanie w ramach szczecińskiej inicjatywy Okręgowej Izby Lekarskiej, która ma na celu ochronę rodzin personelu medycznego przed zakażeniem. W akcji bierze już udział kilka innych obiektów.

W Hotelu Dana zakwaterowanych zostanie kilkudziesięciu pracowników służby zdrowia: lekarzy, pielęgniarek, ratowników i laborantów obecnie zmagających się z koronawirusem w szpitalu przy ul. Arkońskiej. Miejsce zostało odpowiednio przygotowane i wyposażone we wszystkie niezbędne środki ochrony, tak by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa. Wyznaczone zostały także szczegółowe zasady postępowania dla personelu hotelowego.

– Jesteśmy dumni z tego, że możemy wesprzeć walkę z wirusem i zapewnić noclegi medykom. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zapewnić im pełen komfort mimo trudnej sytuacji. Zadbaliśmy też o to, by zabezpieczyć się przed możliwością rozprzestrzeniania się choroby oraz by nasz personel nie był wystawiony na ryzyko – mówi Marzena Bednarczyk, dyrektor Hotelu Dana.

foto: Dagna Drążkowska

Prestiż  
Czerwiec 2022