Źródła kobiecej mocy

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym gronie kobiet.

11-03-2022
Prestiż

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym gronie kobiet.

Zaproszone panie to Anna Szotkowska, wiceprezydent Szczecina, dr Sylwia Olszewska, psycholog biznesu, wykładowca i ekspert WSB,
Magdalena Kulbaczewska, prezes Fundacji Montessori Bona Ventura oraz Maria Radoszewska, skrzypaczka i doradca motywacyjny.

Prelegentki wezmą udział w wspólnej dyskusji i opowiedzą m.in. o tym, skąd czerpią siłę i motywację w codziennych działaniach, oraz jak radzą sobie z wyzwaniami. Podpowiedzą również jak budować odporność psychiczną, jak pokonywać własne bariery i ograniczenia, oraz... jak być kobietą, która czerpie ze źródeł swojej wewnętrznej mocy.

Spotkanie odbędzie się 16 marca (godz.16-18) w siedzibie WSB w Szczecinie przy ul. Śniadeckich 3, w uczelnianej auli (s.302, III p.). Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie uczelni: https://www.wsb.pl/szczecin/aktualnosci/sila-jest-kobieta-zrodla-kobiecej-mocy. Organizator zaprasza również do uczestnictwa online. Transmisja będzie dostępna na stronie wydarzenia:  https://www.wsb.pl/szczecin/aktualnosci/sila-jest-kobieta-zrodla-kobiecej-mocy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


 

 

 

Prestiż  
Kwiecień 2022