Przedsiębiorczość w kobiecym wydaniu

Magnolie Biznesu, to symbol kobiecej przedsiębiorczości. Właścicielki portalu Kobietowo.pl – Anita Gałek i Nina Kaczmarek w 2018 roku otworzyły nowy rozdział w sferze szczecińskiego, kobiecego biznesu. Udowodniły, że ten istnieje i ma się dobrze.  

11-04-2022
Prestiż

Pierwsza edycja Magnolii Biznesu, której finał miał miejsce 21 marca 2019 roku, pomimo trwającej pandemii, przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorek zrzeszając moc partnerów biznesowych i otrzymując liczne zgłoszenia laureatek do statuetki.

Pomimo trudnych czasów i braku możliwości organizowania dużych wydarzeń, plebiscyt działał bez przerw. W 2020 roku druga edycja odbyła się online, by w 2021 roku wrócić już do wersji tradycyjnej. Magnolia Biznesu to tytuł, który przyznawany jest w kilku kategoriach: Z Miłości do Szczecina - "Jest patriotką lokalną, działa angażując się w rozwój Szczecina oraz lokalnych środowisk. Rozsławia Szczecin na arenie krajowej, a może światowej. Jeśli to opis kobiety, którą znasz, koniecznie zgłoś Ją w tej kategorii.", Debiut Roku - "Znasz osobę, która działa na rynku szczecińskiego biznesu krótko, ale za to weszła z dużym impetem? Twoim zdaniem zdecydowanie wyróżnia się na tle innych kobiet, które rozpoczęły swą przygodę z szeroko pojętym biznesem w 2019 roku? Koniecznie zgłoś Ją w tej kategorii.", Ikona Biznesu -"Klasyczna bizneswoman. Osoba, która swoją postawą i codziennym działaniem udowadnia, że biznes chodzi w spódnicy. Brzmi znajomo? Zgłoś taką osobę do tej kategorii.", Nauka - "Znasz kobietę, która spędza godziny w laboratorium, w bibliotece, czy przed monitorem komputera? A może znasz kobietę, która swoją wiedzę z pasją i zaangażowaniem przekazuje innym? Kategoria nauka jest dla niej." oraz Sztuka i Kultura - "Miłość do sztuki, życie za pan brat z kulturą to codzienność – znasz kobietę, dla której chociaż jeden z tych obszarów nadaje sens życia? Zgłoś ją do tej kategorii."

To co charakteryzuje ten konkurs to wysoki poziom obiektywizmu. Uczestniczki są wybierane na podstawie rzetelnego wywiadu środowiskowego a laureatki konkursu na  podstawie oceny profesjonalnego Jury , złożonego z kobiet mocno osadzonych w biznesowej rzeczywistości Szczecina.

Zgłoszenia kandydatek należy podsyłać jeszcze do 15 kwietnia. Szczegóły konkursu znajdują się na www.magnoliebiznesu.pl.

 

 

 

 

 

Prestiż  
Kwiecień 2022