Święto ginu i magnolii

Magnolia od zawsze była najpiękniejszym symbolem Szczecina, zwiastunem nadchodzącej wiosny i budzącej się do życia przyrody. Każdy z nas widział na ulicach te piękne kwiaty, ale czy wiecie jak pachnie i smakuje magnolia?
 
15-04-2022
Prestiż

 
Dlatego w tym roku celebrujemy szczecińską wiosnę i kwitnące magnolie w nietypowy sposób, czyli kulinarno-koktajlowy. Szczecińska marka ginu Heritage Magnolia Gin pragnie w ten sposób wspierać lokalne rzemiosło, lokalną gastronomię i pokazać jak utalentowanych barmanów mamy w Szczecinie. Wspólnie z  partnerami organizują wyjątkowe wydarzenie - premierową edycję Festiwalu Magnolii w Szczecinie.
 
Dzięki temu, w terminie 19-30 kwietnia br. będziemy mogli, m.in. wypić herbatę z magnolią czy też spróbować unikalnych koktajli inspirowanych szczecińską wiosną na bazie pierwszego ginu rzemieślniczego inspirowanego Szczecinem, czyli Heritage Magnolia Gin.
 
Oto lista miejsc, w których spróbujemy tych  wyjątkowych koktajli: Karkut Restauracja, Wyszak Browar Rodzinny, Moxy Szczecin City,  Czarny Kot Cocktail Bar i Tkacka 7 Restaurant & Bar. Dodatkowo niezwykłe herbaty z magnolią oraz sam napar z magnolii będziemy moglispróbować w  klimatycznej kawiarni Kamienica w Lesie.
 
Wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich.
 

Prestiż  
Kwiecień 2022