Sun Festival 2022 już wkrótce! Poznajcie szczegóły nowej imprezy hip-hopowej

Na muzycznej mapie Polski już za kilka tygodni zadebiutuje nowy, wyjątkowy festiwal. Sun Festival to hip-hopowa impreza, która w środku wakacji porwie fanów tego brzmienia tuż nad samym morzem, w słonecznym Kołobrzegu. Artyści, którzy tam wystąpią to topowe gwiazdy, o których głośno nie tylko w hip-hopowym środowisku.

26-07-2022
Prestiż

Nowy hip-hopowy festiwal na mapie Polski

Sun Festival 2022 to impreza, o której już wkrótce z pewnością będzie głośno. Topowi artyści, strefa gamingowa, strefa mody, a w niej niezależne marki odzieżowe. To tylko kilka atrakcji, jakie planują organizatorzy. Organizatorzy zapowiadają, że to nie tylko impreza muzyczna, ale najciekawsze miejsce, pełne rozrywki w różnych wymiarach. Wszystko odbędzie się w Kołobrzegu, w miejscu starego lotniska w Bagiczu. W dniach 29-31 lipca 2022, miejsce imprezy będzie posiadało kilka scen, na których pojawią się uwielbiani artyści, strefy chillout, pola namiotowe różnych kategorii, oraz miasteczko SunCity. Wszystko po to, aby uczestnicy imprezy, mogli bawić się i korzystać non stop, doznając wszystkiego co najlepsze i cieszyć się latem.

Line-up Sun Festival 2022 prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Stworzono go tak, aby zadowolić zarówno zagorzałych fanów muzyki hip-hopowej, jak i miłośników innych, pokrewnych jej brzmień. Oprócz legend polskiego hip-hopu, takich jak SokółTede, czy O.S.T.R, znajdziemy raperów młodego pokolenia będących teraz na szczycie swoich karier, czyli Kizo, Malika Montanę i Żabsona, a także piosenkarzy tworzących muzykę z pogranicza popu i hip-hopu, do których należał rok 2021 – Sobla czy Smolastego. Nie zabraknie idoli młodego pokolenia, czyli Taco HemingwayaQuebonafide i Maty. Miłym zaskoczeniem jest również ogłoszenie występu zwycięzcy tegorocznej Eurowizji – zespołu Kalush Orchestra z Ukrainy. Kobiecym akcentem będzie przebojowa Margaret, wyrazista Dziarma i nowa postać na scenie hip-hopowej – Oliwka Brazil.

Słoneczna moc atrakcji

Festiwale to nie tylko muzyka i nie inaczej jest w przypadku Sun Festivalu. Równie ważne jest to, co się dzieje wkoło. Mieszkańcy pola namiotowego, czyli klimatycznie zagospodarowanego miasteczka SunCity będą mieli do dyspozycji strefę dzienną, w której znajdować się będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną, strefę chilloutu, w której będą mogli odpocząć i zregenerować się od nadmiaru wrażeń oraz strefę gamingową, gdzie będą mieli możliwość zmierzyć się z topowymi graczami. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w miasteczku pojawi się też strefa mody, w której uczestnicy imprezy, będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwear’ową.

Bilety wciąż do kupienia

Bilety na Sun Festiwal 2022 można kupić na pojedyncze dni (piątek, sobota, niedziela). Ich ceny rozpoczynają się od 199 zł. Jednodniowe bilety można również nabyć w pakiecie rodzinnym 1+1 lub 1+2, z których skorzystać mogą kolejno jeden rodzic z jednym niepełnoletnim dzieckiem oraz jeden rodzic z dwójką niepełnoletnich dzieci. Takie łączone bilety rozpoczynają się od 299 zł. Warto zaznaczyć, że wstęp na imprezę mają dzieci od 12. roku życia. Oczywiście dla zdecydowanych na cały weekend zabawy przygotowane zostały karnety standardowe w wysokości od 380 zł lub karnety z polem namiotowym od 450 zł. Można również nabyć wejściówki VIP-owskie od 700 zł za jeden dzień festiwalu. Bilety do nabycia znajdziecie tutaj https://bilety.sunfestival.pl/.

Prestiż  
Lipiec 2022