Dzień Kobiet powinien trwać cały rok!

W ostatnich latach dużo mówi się o siostrzeństwie, wychowaniu bez stereotypów i równouprawnieniu. Dużo się mówi o tym, że kobiety powinny nauczyć się sobie odpuszczać i pamiętać o sobie. Weekend z przyjaciółką, siostrą czy mamą są właśnie takim małym krokiem ku wewnętrznej harmonii. Jeśli czujesz, że potrzebujesz odetchnąć, wybierz się do Międzyzdrojów. W Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzyzdroje znajdziesz odpoczynek w duchu fit & wellness.   

13-03-2023
Prestiż

„Zauważyłam, że coraz częściej do naszego hotelu przyjeżdżają kobiety na tzw. babskie weekendy. Nie lubię tego określenia. Ja bym powiedziała, że to są weekendy regeneracyjne” – mówi Monika Kowalska, dyrektorka generalna hotelu. – „Sama doskonale wiem, że inaczej odpoczywa się z kobiecym gronie. Dlatego wychodzimy z ofertą właśnie do kobiet, które chcą spędzić fajny weekend w zdrowym stylu”.

Zaczęło się od idei Zielonych Weekendów. Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzyzdroje jest zlokalizowany przy samej plaży w centrum Międzyzdrojów. Z każdego pokoju widać morze, z tarasu restauracyjnego można podziwiać zachód słońca i międzyzdrojskie molo, a na plażę schodzi się spod hotelowego basenu zewnętrznego. „Ta bliskość morza oraz położenie Międzyzdrojów tuż przy Wolińskim Parku Narodowym sprawia, że nie możemy być obojętni na kwestię ochrony przyrody. Od lat angażujemy się w akcje sprzątania plaż, optymalizujemy działalność z myślą o redukcji śladu węglowego i zachęcamy gości do spędzania u nas czasu w sposób aktywny i zdrowy” – przyznaje Kowalska. – „W zeszłym roku ruszyliśmy z projektem Zielonych Weekendów – raz w miesiącu, w wybrany weekend oferujemy pakiet pobytowy, pełen eko-zniżek na wegedania, masaże czy rowery, oraz dodatkowych atrakcji w duchu eco & fit”.

W styczniu był weekend z detoksem noworocznym, w lutym – walentynkowy weekend z biegami i morsowaniem. W marcu (17-19 marca) odbywają się roślinne warsztaty kulinarne „Wiosna na Talerzu”, połączone z ekologicznym spacerem po Międzyzdrojach i degustacją wegańskich dań. W ten weekend hotel oferuje wyjątkową, wiosenną cenę na noclegi – już od 250 zł za pokój dwuosobowy za noc. Można też wziąć udział w samych warsztatach.

W kwietniu planowany jest Bursztynowy Weekend, a w maju - Weekend dla Kobiet ze spotkaniem mindfulness, zajęciami sportowymi i specjalnymi ofertami w hotelowym spa i wellness, takimi jak masaż ajurwedyjski czy sycylijski rytuał spa.  

Jednak sam pobyt w takim miejscu, jak Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzyzdroje jest wystarczający, aby porządnie się zregenerować w kobiecym gronie. Każdy pokój ma balkon, na którym można odpocząć i napić się Prosecco. Design hotelu inspirowany morzem i ekskluzywnym jachtem pozwala poczuć się wyjątkowo. Wiadomo – doświadczenia estetyczne też działają jak balsam dla duszy. Jeżeli dodamy do tego nieśpieszne śniadania w restauracji z widokiem na morze, relaks w hotelowej saunie i na basenie (albo w morzu w sezonie), dobrą kawę w eleganckich wnętrzach Café Vienna i wieczornego autorskiego drinka w hotelowym Lobby Barze – weekend będzie można zaliczyć do udanych!

Polecamy więc sprawdzić aktualną ofertę na stronie hotelu lub na hotelowym Instagramie – tam publikowane będą aktualne oferty Zielonych Weekendów i inne promocje.        

Prestiż  
Marzec 2023