Na inaugurację sezonu wodnego oraz działalności firmy Moto46 przybyło wielu miłośników ekstremalnych sportów wodnych. Choć pogoda nie dopisała, nie mogli zmarnować okazji do przejażdżki na skuterach wodnych czy superszybkim 12-osobowym pontonem. Oprócz atrakcji sportowych goście biesiadowali i grillowali do późna. Zaklinali tym pogodę, by następnym razem popływać w pełnym słońcu. dp







