- Reklama -
spot_img

Wymienili się z Meksykiem

Strona głównaNewsyKronika towarzyskaWymienili się z Meksykiem

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

Rotary Club Szczecin, którego siedziba mieści się w hotelu Radissson SAS, zaangażował się w akcję wymiany młodzieżowej. Dzięki niej młodzi ludzie uczestniczą w życiu rodzinnym danego kraju, poznają obyczaje, kulturę, uczą się języka w środowisku naturalnym, chodzą do szkoły. Są przy okazji ambasadorami swojego kraju. W tym roku szczeciński klub był organizatorem rocznej wymiany z Meksykiem: do San Luis Potosi wyjechała szczecinianka Ania Jaślarz, a jej rodzice goszczą Alejandrę Rodrigez Capistran z Nuevo Laredo. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizowane przez ten klub, a doświadczenia zdobyte w tym roku mają zaowocować w przyszłości większą liczbą młodych szczecinian wyjeżdżających w ramach wymiany. imj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać