- Reklama -
CLOCHEE BANER PODMIEN

Wystawa u Kulczyk

Strona głównaWystawa u Kulczyk

Musisz przeczytać

– Reklama –

baner_prestiz_400x400px

Po Łodzi, nadszedł czas na Poznań. Szczecińska fotograf Magda Lipiejko już w drugim mieście będzie miała wystawę swoich zdjęć.

Zjęcia Magdy, które pokazała na wystawie podczas Łódzkiego Tygodnia Mody zauważyła firma reklamowa z Poznania. Kontakt zaowocował współpracą dzięki, której jej prace pojawią się w przestrzeniach wystawienniczych w poznańskim Starym Browarze. Już 24 października w Atrium, czyli na poziomie "0" oraz w księgarni Bookarest, będziemy mogli zobaczyć jej wystawę.

– Przygotowałam dwie serie swoich zdjęć. W Atrium zawiśnie seria studyjna złożona z wybranych zdjęć przygotowywanych na poprzedni Poland Fashion Week w Łodzi – mówi Magda. – Na łódzką wystawę układałam zdjęcia w dyptykach, czyli łączyłam je podwójnie. Tutaj prezentacja będzie zupełnie inna. Zawieszę pojedyncze, ogromne zdjęcia. Pojawią się również ujęcia nie pokazywane wcześniej – dodaje.

W księgarni Bookarest, w tym samym czasie będzie można zobaczyć zupełnie inną serię zdjęć zatytułowaną "Egzorcyzmy Natalii T". Będą to bardziej malarskie i mroczne fotografie.

 

Właścicielka Starego Browaru, Grażyna Kulczyk promuje i wspiera młodych artystów udostępniając im miejsce w swoim centrum handlowo-wystawienniczym. Osobiście akceptowała prace Lipiejko. – Cieszę się, że zostałam dostrzeżona – mówi Magda. – Mam jednak dystans do tego co robię i nie popadam w przesadny zachwyt. Na razie skupiam się na tej wystawie. Czy będzie coś później? Zobaczymy…

dp

– Reklama –

spot_img
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

– Reklama –

1

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
baner_prestiz_400x400px

Musisz przeczytać