- Reklama -
spot_img

Wyzwanie i zachwyt

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

– W naszym salonie nie tylko ubieramy panny młode, ale także świadkowe, mamy czy druhny  – mówi pani Monika. – Szczególnie rola druhen ostatnio stała się dość popularna. To co je łączy, to ten sam kolor sukienki. Dlatego jesteśmy gotowi zaprojektować i uszyć bardzo podobne kreacje, dla kilku pań naraz. Oczywiście każdą odpowiednio dobraną do figury.

Przy salonie sukien ślubnych funkcjonuje również Atelier Madonna, w którym projektowane są oraz szyte na miarę, kreacje wieczorowe i wizytowe. – Nie nazwałabym siebie projektantką – śmieje się pani Monika. – Po prostu przychodzi mi do głowy pomysł, szkicuję go, a resztą zajmuje się krawcowa. Na przykład garnitur, który został wykorzystany w sesji w ramach projektu Mega Metamorfoza, powstał właśnie w ten sposób. Zastanawiam się teraz nad tym by stworzyć do niego top. Panie lubią ostatnio odsłonić trochę ciała. Myślę o czymś co będzie pasowało i do szerokich i do węższych spodni.

Każdy projekt, czy będzie to autorskie dzieło z Atelier czy suknia z katalogu jest skrupulatnie dobierany. – W przypadku ślubów i nie tylko, muszę poznać sylwetkę panny młodej, spojrzeć na jej rysy twarzy, na kolor oczu. Dobrze, gdy wiem jaki będzie miała makijaż, jak będą wyglądały jej włosy. Pytam nawet o pana młodego – wymienia. – Czasem klientki nie mają pojęcia czego chcą. Wtedy siadamy i przy kawie rozmawiamy. W końcu odpowiednio dobrana kreacja jest odzwierciedleniem wnętrza.

A te dobrze dobrane kreacje to m.in. suknie ślubne i wieczorowe, wykonane ze szlachetnych materiałów, charakteryzujące się nowoczesnym krojem choć nie pozbawionym romantyczności. Za to suknie wieczorowe, szczególnie te z Atelier nieraz królowały na czerwonych dywanach. – Pojęcie o modzie ślubnej, zmieniło się przez lata. Popularne są różne fasony, jest wiele nowych materiałów a także pojawił się zarówno kolor jak i wyjątkowy błysk w sukniach- można na prawdę poszaleć – mówi pani Monika. – Zresztą, co jest ważne, ślub to nie tylko państwo młodzi, ale także wszystkie pozostałe osoby i goście. W naszym salonie ubierzemy każdego.

Salon Sukien Ślubnych MADONNA
Bolesława Krzywoustego 8/1
Szczecin

– Reklama –

spot_img
- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać