- Reklama -
spot_img

Zagrali dla Akademii Sztuki

Strona głównaNewsyKronika towarzyskaZagrali dla Akademii Sztuki

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

W oryginalny sposób zainaugurowała działalność Akademia Sztuki. Szczecińscy oficjale zamiast przemawiać…zagrali. Marszałek województwa Władysław Husejko grał na gitarze basowej, wojewoda Marcin Zydorowicz na akordeonie, prezydent Piotr Krzystek na kongach, a przewodniczący rady miasta Bazyli Baran na „przeszkadzajkach”. Wspomogli ich trzej zawodowi muzycy ze Stowarzyszenia Orkiestra Jazzowa: Sylwek Ostrowski, Mariusz Lipiński i Szymon Orłowski. Akademia rozpoczyna swoją działalność w październiku, przyjętych zostało 300 studentów na edukację muzyczną, instrumentalistykę, grafikę, architekturę wnętrz.

imj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać