Nawet w środku zimy tenisiści nie odpuszczają i są rządni rywalizacji. A że zawsze walczą jak lwy pokazały to „Halowe Mistrzostwa Polski w Tenisie Kobiet i Mężczyzn”. Szczecińskie Centrum Tenisowe przy ul. Dąbskiej podczas tych dni przezywało oblężenie fanów tego sportu. Po ciężkich bojach przyszedł też czas na zasłużoną nagrodę. Były oficjalne wręczenia medali, a potem impreza… najtwardsi zawodnicy wytrzymali aż do rana! dp
- Reklama -







