Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie zorganizowała mecz piłkarski, w którym udział wzięli lekarze, byli mistrzowie świata i obecni piłkarze „Pogoni”. Wszystko z okazji uczczenia dziesiątej rocznicy zdobycia przez szczeciński zespół Mistrzostwa Świata Lekarzy w piłce nożnej w Evian we Francji. Oprócz emocji sportowych odbyła się akcja charytatywna na rzecz Mariusza Harbatowicza, który przeszedł dwie operacje mózgu z powodu nowotworu.
- Reklama -







