O tym, że „Życie jest piękne” swoimi obrazami przekonywał Henryk Trojan. Po minach licznie zgromadzonych gości można było zobaczyć, że zostali oczarowani jego pracami i w pełni podzielają jego zdanie. Po oficjalnym otwarciu wystawy wszyscy z przyjemnością dyskutowali o malarstwie i upajali się jego bliskością.
- Reklama -







