ST Medical – klinika specjalistów

ST Medical Clinic jest jedną z najnowocześniejszych klinik medyczno-rehabilitacyjnych w Szczecinie. To prywatny szpital oferujący całą paletę usług medycznych, kompleksową obsługę oraz opiekę nad pacjentem na każdym etapie jego pobytu w klinice – od diagnozy, poprzez profesjonalne leczenie, zabiegi operacyjne, aż po rehabilitację. Ale słynie jeszcze z jednego powodu – fantastycznych pracowników: świetnego zespołu lekarskiego, fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz personelu pomocniczego.

Autor

Prestiż

ST Medical Clinic, to prywatna placówka medyczna, zlokalizowana w budynku biurowo-usługowym „Cukrowa Office”. Głównym założeniem jej działalności jest całościowe podejście do pacjenta. Atutem jest kompleksowość działań. Polega ona na prowadzeniu pacjenta przez wszystkie etapy leczenia. Pacjent, który przekracza próg ST Medical ma możliwość skorzystania w jednym miejscu z pełnej diagnostyki, konsultacji lekarzy różnych specjalizacji, zabiegów operacyjnych z pełną opieką pooperacyjną – łącznie z dostępem do świeżo przyrządzanych pełnowartościowych posiłków dla różnego rodzaju diet nawet bezglutenowych, pełnej rehabilitacji, która pozwala pacjentowi wrócić do całkowitej formy. A wszystko to w jednym, nowocześnie wyposażonym miejscu, spełniającym najwyższe standardy szpitalne oraz międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. 

Ale sukcesy kliniki buduje nie tylko świetny sprzęt i wyposażenie. To przede wszystkim jej pracownicy. Bo jak zapewnia dyrekcja –  ST Medical tworzą ludzie i to co robią. To dzięki nim, ich wiedzy, umiejętnościom oraz doświadczeniu klinika może działać na najwyższym poziomie. Pracują w niej znani i wybitni specjaliści. Według założycieli kliniki od samego początku chcieli stworzyć miejsce, gdzie znajdą się sami najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. I to się udało. Wystarczy spojrzeć na osoby, które w ST Medical pracują. Właściwe leczenie i rehabilitacja nie byłaby możliwe bez świetnie działającego i przygotowanego personelu. Poczynając od pań w recepcji przez pielęgniarki, aż do pań obsługujących blok operacyjny. 

W ST Medical pracują osoby bardzo zaangażowane w działalność kliniki. Chcą, lubią i potrafią pracować z pacjentami. Dodatkowe zabiegi i operacje, choć  wymagają czasami pracy całego zespołu i nawet
do późnych godzin wieczornych, nie są dla nich nieoczekiwaną niedogodnością lub przeszkodą. Podobnie z zespołem fizjoterapeutów, który przygotowuje pacjentów przed operacją oraz jest trzonem okresu pooperacyjnego. To właśnie oni dbają o właściwy przebieg poszczególnych etapów rehabilitacji.

Zgrany, doświadczony, wykwalifikowany i profesjonalny  zespół działający na najwyższym poziomie. To kolejna wizytówka ST Medical.

 

Prestiż  
Kwiecień 2021