Redaktor naczelna: Izabela Marecka, marecka@eprestiz.pl

Sekretarz redakcji: Karolina Wysocka, wysocka@prestizszczecin.pl, tel. 575 730 590

Redakcja: Aneta Dolega, aneta.dolega@gmail.com, tel. 508 185 198

 Jerzy Chwałek, Andrzej Kus

Skład gazety: Maciej Jurkiewicz PROduktART
 
Dział foto: Dagna Drążkowska-Majchrowicz, Jarosław Gaszyński, Włodzimierz Piątek
 
Felietoniści: Arkadiusz Krupa, Krzysztof Bobala, Szymon Kaczmarek, Dariusz Staniewski
 
Współpraca: Panna Lu, Daria Prochenka, Rafał Podraza, Adam Fedorowicz
 
Wydawca: Wydawnictwo Prestiż, ul. Kaszubska 52, 70-226  Szczecin
 
Reklama i Marketing:
 
 
Dyrektor Inga Elerowska, elerowska@eprestiz.pl tel. 733 790 590, 537 490 970
 
Radosław Perz, perz@eprestiz.pl, tel. 575 650 590
 
Renata Goszkowska, goszkowska@eprestiz.pl, tel. 573 790 590
 
Druk: 
KaDruk Sp z. o.o., ul. G. Romera 10E, 71-246 Szczecin
 
Redakcja nie odpowiada za treść reklam.