GABINETY LEKARSKIE

 

AMC ul. Langiewicza 28/U1

Centrum Rehabilitacji Duet  al. Wojska Polskiego 70

Dental Implant Aesthetic Clinic ul. Panieńska 18

Dental Center ul. Mariacka 6/U1

Dentallica ul. Mickiewicza 48/U1

Dentus ul. Mickiewicza 116/1

DermaDent ul. Kazimierza Królewicza 2 L/1

EMS  al. Wojska Polskiego 31/4

ESTETIC Klinika Zawodny  ul. Ku słońcu 58

Fabryka Zdrowego Uśmiechu ul. Ostrawicka 18

Gabinet Okulistyczny Ewa Wojciechowska ul. 5 Lipca 3/1

Gabinet Terapii Manualnej ul. Kasprzaka 3A

Gajda ul. Narutowicza 16A

HAHS ul. Czwartaków 3

Hahs Protodens ul. Felczaka 10

Kolmed ul. Mazurska 7

Laser Medi Derm ul. Kasprzaka 2C

Laser Studio ul. Jagiellońska 85

Lighthouse Dental, ul. Arkońska 51/5

Lecznica Dentystyczna KULTYS ul. Bolesława Śmiałego 17/2

Marosz Gabinety Medycyny Estetycznej ul. Kazimierska 2G/2 (wejście od ulicy Ku Słońcu)

Medicus  pl. Zwycięstwa 1

Mediklinika ul. Mickiewicza 55

Medimel ul. Nowowiejska 1E

Medycyna Estetyczna dr. Osadowska (Office Center) al.Piastów 30

Optegra ul. Mickiewicza 138

ORTO PERFEKT ul. Ogińskiego 12

Perładent - Gabinet Stomatologiczny al. Powstańców Wielkopolskich 4C

Praktyka Lekarska Piotr Hajdasz ul. Partyzantów 3/2

Praktyka Stomatologiczna Rafał Rudziński ul. Śląska 5/2

Prywatna Praktyka Ginekologiczna ul. M.Skłodowskiej-Curie 5/2

Prywatna Praktyka Stomatologiczna i Ginekologiczna al. Wojska Polskiego 43/2

Ra-dent. Gabinet Stomatologiczny ul. Krzywoustego 19/5

Stomatologia Kamienica 25 ul. Wielkopolska 25/10

Stomatologia Mikroskopowa ul. Żołnierska 13A/1

Stomatologia ul. Wielka Odrzańska 31

USG dr Magdalena Salamaga ul.Arkońska 51/4

Vitrolive Przychodnia Ginekologiczna al. Wojska Polskiego 103

 

HOTELE

 

Hotel Atrium al. Wojska Polskiego 75 

Hotel Campanille ul. Wyszyńskiego 

Hotel Dana al. Wyzwolenia 50 

Hotele Marina ul. Przestrzenna 13 

Hotel Novotel ul. 3 Maja 31 

Hotel Park ul. Plantowa 1

Hotel Plenty ul. Rynek Sienny 1

Hotel Radisson BLU pl. Rodła 10 

Hotel Vulcan ul.Druckiego-Lubeckiego 6a

 

KANCELARIE

 

Lizak, Stankiewicz, Królikowski -  kancelaria adwokacka  al. Boh.Getta Warszawskiego 1/4 

Mazurkiewicz, Wesołowski, Mazur - kancelaria adwokacka  ul. Klonowica 30/1 

Andrzej Marecki Królowej - kancelaria adwokacka  ul. Kr.Jadwigi 13/12 

Mikołaj Marecki sekretariat- kancelaria adwokacka św. Ducha 5A/12 

Gozdek, Kowalski, Łysakowski -  adwokaci i radcowie  ul. Panieńska 16  

Tomasz Kordus - kancelaria adwokacka ul. Felczaka 11 

Andrzej Zajda i Monika Zajda-Pawlik – kancelaria adwokacka ul. Monte Cassino 7/1 

Dariusz Jan Babski - kancelaria adwokacka  ul. Bogusława 5/3 

Aleksandruk-Dutkiewicz - kancelaria adwokacka ul. Wyszyńskiego  14 

Licht Przeworska- kancelaria adwokacka ul. Tuwima 27/1 

Mariusz Chmielewski kancelaria adwokacka ul. Odzieżowa 5  

Kancelaria Notarialna al. Jana Pawła II 22 

Skotarczak, Dąbrowski, Olech -  kancelaria adwokacka ul. Narutowicza 12

Kancelaria Notarialna Daleszyńska - kancelaria notarialna al. Jana Pawła II 17 

Skotarczak, Dąbrowski, Olech – kancelaria adwokacka ul. Narutowicza  12

Waldemar Juszczak -  kancelaria adwokatów i radców al. Niepodległości 17 

ZBROJA - adwokaci  ul.Więckowskiego 1b/8 

 

KAWIARNIE

 

Ale Ciacho! Zwycięstwa 1

Biancafe ul.Ostrawica/róg Wojska Polskiego

Cafe 22 pl. Rodła 8

Cafe Hormon ul. Monte Cassino 6

Coffee Costa  GK KASKADA

CoffeeCosta CH Galaxy - parter

CoffeeCosta CH Mollo

Columbus Coffe ul. Królowej Jadwigi 12

Duet Coffee CH Galaxy - 1 piętro

Fabryka Deptak Bogusława 4/1 

Fanaberia Deptak Bogusława 

Koch Cukiernia al. Wojska Polskiego  4  

Lodziarnia Pogodna ul. Poniatowskiego 2

Mała Francja ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1

Secesja Cafe al. Jana Pawła II 19/1 

Sowa Cukiernia al. Wojska Polskiego 17

Sowa Cukiernia ul. Ku Słońcu 67

Sowa Cukiernia ul. Mieszka 1 73

Sowa Cukiernia ul. Struga 42

Sowa Cukiernia CH Galaxy

Solony Karmel ul. Rydla 52

 

KLUBY

 

Bar Czysty Deptak Bogusława

Free Blues al. Powstańców Wielkopolskich 20

Grey Club Deptak Bogusława

Rocker Club ul. Partyzantów 2 

 

MOTORYZACJA

 

Auto Club Hyundai, Mitsubishi, Suzuki Ustowo 56 

BMW i MINI przy rondzie Hakena 

Ford Bemo Ustowo 56

Ford ul. Pomorska 115B 

Harley Davidson ul. Gdańska  22A 

Holda – Jeep i Lancia ul. Gdańska  7 

Honda ul. Białowieska 2  

HTL ul. Lubieszyńska 20 

Lexus Kozłowski ul. Mieszka I  25  

Łopiński VW ul. Madalińskiego 7 

Mazda Kozłowski ul. Struga 31B 

Mercedes Bogacki ul. Mieszka I  30 

Mercedes Mojsiuk ul. Pomorska 88 

Moto 46 ul. Kurza 1

Moto 46 ul. Kurza 4

Opel Kozłowski ul. Struga 31B 

Peugeot Drewnikowski ul. Bagienna 36D 

Polmotor ul. Struga 31B

Polmotor ul. Szymborskiej 6

Polmotor Ustowo 52

Skoda ul. Struga 1A 

Subaru ul. Struga 78A 

Toyota Kozłowski ul. Mieszka I  25B  

Toyota Kozłowski ul. Struga 17 

Volvo ul. Pomorska 115B 

VW ul. Struga 1B 

 

NIERUCHOMOŚCI

 

Calbud, pokoj 15 parter ul. Kapitańska 2  

Extra Invest al. Wojska Polskiego 45 

Neptun Developer ul. Ogińskiego 15 

SGI pl. Hołdu Pruskiego 10

Siemaszko al.Powstańców Wielkopolskich 91 A

Tomaszewicz ul. Kaszubska  20/4

Apartamenty ul. Panieńska 11

 

RESTAURACJE

 

17 Schodów ul. Targ Rybny 1 

A nuż widelec ul. Ogińskiego 5

Bachus - winiarnia ul. Sienna 6 

Bananowa Szklarnia al. Jana Pawła II 45

Bistro na językach ul. Grodzka

Bohema al. Wojska Polskiego  67 

Bollywood ul. Panieńska 20 

Bombay ul. Partyzantów 1 

Buddah ul. Rynek Sienny 2

Brasileirinho Brazylijska Kuchna&Bar ul. Sienna 10

Chałupa ul. Południowa 9

Colorado Wały Chrobrego

Columbus Wały Chrobrego

Klimatt al. Jana Pawła II 42

Dobre Rzeczy ul. Słowackiego 14

El Globo ul. Piłsudskiego 26

Food & wine ul. Nowy Rynek 3

Greckie Ouzeri (pod mostem Długim) 

Jin Du al. Jana Pawła II 17 

Karczma Polska Pod Kogutem pl. Lotników

Kitchen meet&eat Bulwar Piastowski 3

Mała Tumska ul. Mariacka 26

Marshal Food ul. Rayskiego 23/1

Miejska ul. Śląska 12/1

Między Wierszami ul. Moniuszki 6/1 

Na Kuncu Korytarza ul. Korsarzy 34

NIEBO Wine Bar Cafe  ul. Nowy Rynek 5  

Paladin ul. Jana z Kolna 7

Paprykarz al. Jana Pawła II 42

PER SE pl. Hołdu Pruskiego 9 

Pierogarnia Kaszubska pl Zgody 1 

Pepperoni Pizzeria ul. Poniatowskiego 2a

Porto Grande  Wały Chrobrego

Public Fontanny al. Jana Pawła II 43

Public Cafe ul. Wielka Odrzańska 18A/U

Restauracja Karkut ul. Bogurodzicy 1

Restauracja Stara Rzeźnia ul. Wendy 14 

Restauracja Szczecin ul. Felczaka 9 

Ricoria al. Powstańców Wielkopolskich 20

Rybarex ul. Małopolska 45

Sake ul. Piastów  1

Shanghai Rynek Sienny 4

Spotkanie al. Jana Pawła II 45

Spiżarnia Szczecińska Hołdu Pruskiego 8

Stara Piekarnia ul. Piłsudskiego 7 

Stockholm Kitchen&Bar  Bulwar Piastowski

To i owo ul. Zbożowa 4  

Tokyo ul. Rynek Sienny 3  

Towarzyska Deptak Bogusława   

Trattoria Toscana pl. Orła Białego

Ukraineczka ul. Panieńska

Unagi  ul. Nowy Rynek 2 

Willa Ogrody ul. Wielkopolska  19  

Willa West Ende al. Wojska Polskiego 65 

Wół i Krowa ul. Wielka Odrzańska 20

Wół i Krowa ul. Jagiellońska 11

 

SKLEPY

 

5 Plus ul. Jagiellońska  5 

Arkadia perfumeria ul. Krzywoustego 7

ART TOP ul. Chodkiewicza 6 

Atelier Sylwia Majdan al. Wojska Polskiego 45/2 

Atrium Molo  ul. Mieszka I 73 

B&M al. Wojska Polskiego 43  

Batty Barcley CH Galaxy – parter 

Bella Moda ul. Bogusława  13/1  

Brancewicz al. Jana Pawła II  48 

Centrum Mody Ślubnej ul. Krzywoustego 78  

Chiara Boutique ul. Bogusława 12/2 i 11/1

Clochee ul. Bogusława 10/2

Escada al. Wojska Polskiego 22

Henry Lloyd ul. Przestrzenna 11 

Hexeline CH Galaxy - parter  

HiperGlazur - Salon Łazienek ul. Świerczewska 47

Impresja ul. Śląska

Jubiler Kleist ul. Rayskiego 20

Kaskada Galeria (punkt informacyjny) 

Kropka nad i ul. Jagiellońska 96

Patrizia Aryton ul. Jagiellońska 96 

LKJ CH Galaxy

LKJ CH Kaskada 

Liu Jo CH Kaskada

Madras Styl ul. Małopolska 9

Manufaktoria ul. Rayskiego 26/1 

Marc Cain al. Wojska Polskiego 29 

MaxMara ul. Bogusława 43/1 

Mia&Charli al. Wojska Polskiego 35/3

Moda Club ul. Wyzwolenia 1

MOOI ul. Bogusława 43 

Olsen  CH Kaskada 

Pink & blue ul. Bogusława 42/1 

Portfolio (od ulicy Jagiellońskiej)  ul. Rayskiego 23/11

Prowansja kwiaciarnia ul. Szwedzka 28

Prowansja kwiaciarnia ul. Rostocka 15

Riviera Maison  ul. Struga 23

Rosenthal ul. Bogusława 15/1A 

Rosenthal CH Kaskada 

Stoprocent  ul.Krzywoustego 72 

Studio Mebli VIP ul. Wrocławska 48

Strefa Koloru ul. Santocka 48-49

Terpiłowscy jubiler CH Galaxy - 1 piętro 

Via di moda al. Wojska Polskiego 20 

Vin 28 ul. Rayskiego 28

VIP Collection al. Wojska Polskiego 22 

Wineland al. Wojska Polskiego  70

Wine Center ul. Bogusława 37

 

 

SPORT I REKREACJA

 

Aquarium (basen dla dzieci) ul. Jemiołowa 4A 

ASTRA szkoła tańca al. Wyzwolenia 85 

Binowo Golf Park  Binowo 62 

Bloom ul. Koralowa 64X 

Calypso Fitness Club Office Center ul. Piastów 30

EMS Studio al. Wojska Polskiego 31/4

EnergySports ul. Welecka 13 

Eurofitness  (Netto  Arena) ul. Szafera 3 

Fitness „Forma” ul. Szafera 196B 

Fitness Club ul. Monte Cassino 24  

Mazowiecka 13 ul. Mazowiecka 13

Marina Sport ul. Przestrzenna 11 

PRIME Fitness Club, ul. 5 Lipca 46 

PRIME Fitness Club, ul. Modra 80

RKF ul. Jagiellońska 67

Squash na Rampie (obok KJ) ul. Jagiellońska

Strefa H2O basen ul. Topolowa 2  

Szczeciński Klub Tenisowy al. Wojska Polskiego 127 

Universum al. Wojska Polskiego 39

 

ZDROWIE I URODA

 

Baltica Welness&Spa pl. Rodła 

Be Beauty Instytut Urody, ul. Łukasińskiego 40/12

Belle Femme ul. Monte Cassino 37A 

Beverly Barber Shop ul. Sienna 5A

Beverly Hills Akademia Urody (DT Kupiec parter) ul. Krzywoustego 

Beverly Hills Akademia Urody CH Galaxy - parter 

CMC Klinika Urody ul. Jagiellońska 77 

Cosmetica Rosa ul. Wielkopolska 27

Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut ul. Felczaka 20 

Ella ul. Kaszubska  17/2 

Enklawa Day Spa al. Wojska Polskiego 40/2

Estedent ul. Mickiewicza 49a

Ernest Kawa, ul. Jagiellońska 95

Filozofia Piękna ul. Mała Odrzańska 21/5 

Fryzjerskie Atelier Klim ul. Królowej Jadwigi 12/1 

Imperium Wizażu ul. Jagiellońska  7

JK Studio (od Rajskiego) ul. Monte Cassino 1/14

Karmelove ul. Wilków Morskich 9 

Medestetic ul. Okulickiego 46

Odnowa al. Bohaterów Warszawy  Galeria Nowy Turzyn, I piętro    

OXY Beauty  ul. Felczaka 18/U1  

Perfect Studio, ul. Rayskiego 20

Royal Clinic, al. Wojska Polskiego 2/U3

Royal Studio ul. Łokietka  7/10 

Royal Thai Massage ul. Sienna 4  

Saint Studio Fryzjerskie ul. Boh. Getta Warszawskiego 8

Salon Fryzjerski Keune ul. Małopolska 60

SPA Evita Przecław  96E 

Studio Kosmetyki Profesjonalnej ul. 5-go Lipca 32D  

Studio Urody Masumi Deptak Bogusława 3

Studio Monika Kołcz  ul. Św. Wojciecha 1/9

Vessna ul. Królowej Jadwigo 46/1

Verabella ul. Jagiellońska 23

Vitamin Clinic al. Wojska Polskiego 215

Well Spring Tai massage  ul. Kaszubska  13/4A  

Wersal Spa al. Jana Pawła II 16

 

INNE

 

13 Muz pl. Żołnierza Polskiego 13

Filharmonia – sekretariat ul. Małopolska 48 

Follow Me ul. Kolumba 1 

Galeria Kierat 2 ul. Małopolska 5  

Muzeum Narodowe ul. Staromłyńska 27 

Neckermann al. Wojska Polskiego 11

Neckermann CH Galaxy – II piętro

Opera Na Zamku ul. Korsarzy 34 

Pazim recepcja pl. Rodła 9

Piwnica Kany św. Piotra i Pawła 4/5

Pogoń Szczecin biuro marketingu ul. Karłowicza 28  

Północna Izba Gospodarcza al. Wojska Polskiego

Radio Szczecin al. Wojska Polskiego 73 

Sala koncertowa ul. Energetyków 40

Stara Rzeźnia Kubryk literacki (łasztownia) ul. Wendy 14 

Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny  ul. Niemierzyńska 17A 

Teatr Polski ul. Swarożyca 

Teatr Mały Deptak Bogusława

Teatr Współczesny Wały Chrobrego 

Trafostacja Sztuki św. Ducha 4  

Unity Line pl. Rodła 

Urząd Marszałkowski ul. Korsarzy 34 

Urząd Miejski pl. Armii Krajowej 1 

Urząd Wojewódzki Wały Chrobrego

Vetico ul.Wita Stwosza 13 

Władca Języków al. Wojska Polskiego 48/2 

Zamek Punkt Informacyjny  ul. Korsarzy 34 

Zapol al. Piastów 42