GABINETY LEKARSKIE

AMC ul. Langiewicza 28/U1

Aesthetic Med ul. Niedziałkowskiego 47

Centrum Rehabilitacji Duet  al. Wojska Polskiego 70

Dental Implant Aesthetic Clinic ul. Panieńska 18

Dental Center ul. Mariacka 6/U1

Dentallica ul. Mickiewicza 48/U1

Dentus ul. Mickiewicza 116/1

DermaDent ul. Kazimierza Królewicza 2 L/1

EMS  al. Wojska Polskiego 31/4

ESTETIC Klinika Zawodny  ul. Ku słońcu 58

Fabryka Zdrowego Uśmiechu ul. Ostrawicka 18

Gabinet Okulistyczny Ewa Wojciechowska ul. 5 Lipca 3/1

Gabinet Terapii Manualnej ul. Kasprzaka 3A

Gajda ul. Narutowicza 16A

HAHS ul. Czwartaków 3

Hahs Protodens ul. Felczaka 10

Kolmed ul. Mazurska 7

Laser Medi Derm ul. Kasprzaka 2C

Laser Studio ul. Jagiellońska 85

Lighthouse Dental, ul. Arkońska 51/5

Lecznica Dentystyczna KULTYS ul. Bolesława Śmiałego 17/2

Marosz Gabinety Medycyny Estetycznej ul. Kazimierska 2G/2 (wejście od ulicy Ku Słońcu)

Medicus  pl. Zwycięstwa 1

Mediklinika ul. Mickiewicza 55

Medimel ul. Nowowiejska 1E

Medycyna Estetyczna dr. Osadowska (Office Center) al.Piastów 30

Optegra ul. Mickiewicza 138

ORTO PERFEKT ul. Ogińskiego 12

Perładent - Gabinet Stomatologiczny al. Powstańców Wielkopolskich 4C

Praktyka Lekarska Piotr Hajdasz ul. Partyzantów 3/2

Praktyka Stomatologiczna Rafał Rudziński ul. Śląska 5/2

Prywatna Praktyka Ginekologiczna ul. M.Skłodowskiej-Curie 5/2

Prywatna Praktyka Stomatologiczna i Ginekologiczna al. Wojska Polskiego 43/2

Ra-dent. Gabinet Stomatologiczny ul. Krzywoustego 19/5

Stomatologia Kamienica 25 ul. Wielkopolska 25/10

Stomatologia Mikroskopowa ul. Żołnierska 13A/1

Stomatologia ul. Wielka Odrzańska 31

USG dr Magdalena Salamaga ul.Arkońska 51/4

Vitrolive al. Wojska Polskiego 103

Vitrolive ul. Kasprzaka 2

 

HOTELE

Hotel Atrium al. Wojska Polskiego 75

Hotel Campanille ul. Wyszyńskiego 

Hotel Dana al. Wyzwolenia 50

Hotele Marina ul. Przestrzenna 13

Hotel Novotel ul. 3 Maja 31

Hotel Park ul. Plantowa 1

Hotel Plenty ul. Rynek Sienny 1

Hotel Radisson BLU pl. Rodła 10

Hotel Vulcan ul.Druckiego-Lubeckiego 6a

 

KANCELARIE

Przemysław Manik – kancelaria adwokacka ul. Kr. Korony Polskiej 3

Lizak, Stankiewicz, Królikowski – kancelaria adwokacka  al. Boh.Getta Warszawskiego 1/4

Mazurkiewicz, Cieszyński, Mazuro i Wspólnicy – kancelaria adwokacka ul. Klonowica 30/1 

Andrzej Marecki Królowej – kancelaria adwokacka  ul. Kr.Jadwigi 13/12

Mikołaj Marecki – kancelaria adwokacka ul. ks. Bogusława X 1/2 lokal 8

Gozdek, Kowalski, Łysakowski – adwokaci i radcowie  ul. Panieńska 16 

Tomasz Kordus – kancelaria adwokacka ul. Felczaka 11

Andrzej Zajda i Monika Zajda-Pawlik – kancelaria adwokacka ul. Monte Cassino 7/1

Dariusz Jan Babski – kancelaria adwokacka  ul. Bogusława 5/3

Grzegorz Dutkiewicz – kancelaria adwokacka ul. Monte Cassino 19c

Aleksandruk-Dutkiewicz – kancelaria adwokacka ul. Wyszyńskiego  14

Licht Przeworska – kancelaria adwokacka ul. Tuwima 27/1

Mariusz Chmielewski kancelaria adwokacka ul. Odzieżowa 5 

Kancelaria Notarialna al. Jana Pawła II 22

Skotarczak, Dąbrowski, Olech – kancelaria adwokacka ul. Narutowicza 12

Kancelaria Notarialna Daleszyńska - kancelaria notarialna al. Jana Pawła II 17

Kancelaria Notarialna Małgorzata Węgłowska ul. 5 lipca 9/1

Waldemar Juszczak – kancelaria adwokatów i radców al. Niepodległości 17

ZBROJA – adwokaci  ul. Więckowskiego 1b/8

 

KAWIARNIE

Ale Ciacho! Zwycięstwa 1

Biancafe ul.Ostrawica/róg Wojska Polskiego

Bajgle Króla Jana ul. Nowy Rynek 6

Cafe 22 pl. Rodła 8

Cafe Hormon ul. Monte Cassino 6

Coffee Costa  GK Kaskada

Coffee Costa  CH Galaxy - parter

Coffee Costa CH Mollo

Coffee Costa CH Outlet Park

Coffe House Center al. Wojska Polskiego 32

Columbus Coffe ul. Królowej Jadwigi 12

Columbus Coffe ul. Wawrzyniaka 9

Columbus Coffe  Aleja Piastów 5

Columbus Coffe ul. Przestrzenna 4

Columbus Coffe ul. Kopernika 1

Columbus Coffe ul. Malczewskiego 26

Columbus Coffe CH Turzyn

Duet Coffee CH Galaxy - 1 piętro

Fabryka  Deptak Bogusława 4/1

Fanaberia Deptak Bogusława

Koch Cukiernia al. Wojska Polskiego  4 

Lodziarnia Pogodna ul. Poniatowskiego 2

Quattro Cafe ul. Tkacka 64d

Secesja Cafe al. Jana Pawła II 19/1

Sowa Cukiernia al. Wojska Polskiego 17

Sowa Cukiernia ul. Ku Słońcu 67

Sowa Cukiernia ul. Mieszka 1 73

Sowa Cukiernia ul. Struga 42

Sowa Cukiernia CH Galaxy

Solony Karmel ul. Rydla 52

Starbucks ul. Wyszyńskiego 1

Starbucks CH Kaskada

Starbucks CH Galaxy

 

KLUBY

Bar Czysty Deptak Bogusława

Free Blues al. Powstańców Wielkopolskich 20

Grey Club Deptak Bogusława

Rocker Club ul. Partyzantów 2

 

MOTORYZACJA

Auto Club Hyundai, Mitsubishi, Suzuki Ustowo 56

BMW i MINI przy rondzie Hakena

Ford Bemo Ustowo 56

Ford ul. Pomorska 115B

Harley Davidson ul. Gdańska  22A

Holda – Jeep i Lancia ul. Gdańska  7

Honda ul. Białowieska 2 

HTL ul. Lubieszyńska 20

Lexus Kozłowski ul. Mieszka I  25 

Łopiński  VW ul. Madalińskiego 7

Mazda Kozłowski ul. Struga 31B

Mercedes Bogacki ul. Mieszka I  30

Mercedes Mojsiuk ul. Pomorska 88

Moto 46 ul. Kurza 1

Moto 46 ul. Kurza 4

Opel Kozłowski ul. Struga 31B

Peugeot Drewnikowski ul. Bagienna 36D

Polmotor ul. Struga 31B

Polmotor ul. Szymborskiej 6

Polmotor Ustowo 52

Skoda ul. Struga 1A

Subaru ul. Struga 78A

Toyota Kozłowski ul. Mieszka I  25B 

Toyota Kozłowski ul. Struga 17

Volvo ul. Pomorska 115B

VW ul. Struga 1B

 

NIERUCHOMOŚCI

Baszta Nieruchomości ul. Panieńska 47

Calbud, pokoj 15 parter ul. Kapitańska 2 

Extra Invest al. Wojska Polskiego 45

HMI ul. Moczyńskiego 13B

Lider House ul. Modra 92/2

Neptun Developer ul. Ogińskiego 15

SGI  pl. Hołdu Pruskiego 10

Siemaszko al.Powstańców Wielkopolskich 91 A

Tomaszewicz ul. Kaszubska  20/4

Vastbouw al. Wojska Polskiego 125

WGN Nieruchomości Plac Lotników 7

 

RESTAURACJE

17 Schodów ul. Targ Rybny 1

A nuż widelec ul. Ogińskiego 5

Bachus - winiarnia ul. Sienna 6

Bananowa Szklarnia al. Jana Pawła II 45

Bistro na językach ul. Grodzka

Bohema al. Wojska Polskiego  67

Bollywood ul. Panieńska 20

Bombay ul. Partyzantów 1

Buddah ul. Rynek Sienny 2

Brasileirinho Brazylijska Kuchna&Bar ul. Sienna 10

Chałupa ul. Południowa 9

Colorado Wały Chrobrego

Columbus Wały Chrobrego

Klimatt al. Jana Pawła II 42

Dobre Rzeczy ul. Słowackiego 14

El Globo ul. Piłsudskiego 26

Food & wine ul. Nowy Rynek 3

Greckie Ouzeri (pod mostem Długim)

Jin Du al. Jana Pawła II 17

Karczma Polska Pod Kogutem pl. Lotników

Kitchen meet&eat Bulwar Piastowski 3

Mała Tumska ul. Mariacka 26

Marshal Food ul. Rayskiego 23/1

Miejska ul. Śląska 12/1

Między Wierszami ul. Moniuszki 6/1

Na Kuncu Korytarza ul. Korsarzy 34

NIEBO Wine Bar Cafe  ul. Nowy Rynek 5 

Paladin ul. Jana z Kolna 7

Paprykarz al. Jana Pawła II 42

PER SE pl. Hołdu Pruskiego 9

Pierogarnia Kaszubska pl Zgody 1

Pepperoni Pizzeria ul. Poniatowskiego 2a

Porto Grande  Wały Chrobrego

Public Fontanny al. Jana Pawła II 43

Public Cafe ul. Wielka Odrzańska 18A/U

Restauracja Karkut ul. Bogurodzicy 1

Restauracja Stara Rzeźnia ul. Wendy 14

Restauracja Szczecin ul. Felczaka 9

Ricoria al. Powstańców Wielkopolskich 20

Rybarex ul. Małopolska 45

Sake ul. Piastów  1

Shanghai Rynek Sienny 4

Spotkanie al. Jana Pawła II 45

Spiżarnia Szczecińska Hołdu Pruskiego 8

Stara Piekarnia ul. Piłsudskiego 7

Stockholm Kitchen&Bar  Bulwar Piastowski

To i owo ul. Zbożowa 4 

Tokyo  ul. Rynek Sienny 3 

Towarzyska Deptak Bogusława  

Trattoria Toscana pl. Orła Białego

Ukraineczka ul. Panieńska

Unagi  ul. Nowy Rynek 2

Willa Ogrody ul. Wielkopolska  19 

Willa West Ende al. Wojska Polskiego 65

Wół i Krowa ul. Wielka Odrzańska 20

Wół i Krowa ul. Jagiellońska 11

 

SKLEPY

5 Plus  ul. Jagiellońska  5

Arkadia perfumeria ul. Krzywoustego 7

ART TOP ul. Chodkiewicza 6

Atelier Sylwia Majdan al. Wojska Polskiego 45/2

Atrium Molo  ul. Mieszka I 73

B&M  al. Wojska Polskiego 43 

Batty Barcley CH Galaxy – parter

Bella Moda ul. Bogusława  13/1 

Bokaro bulwar Gdański 11

Brancewicz al. Jana Pawła II  48

Centrum Mody Ślubnej ul. Krzywoustego 78 

Velpa ul. Bogusława 12/2 i 11/1

Clochee ul. Bogusława 10/2

Domokoncept ul. Santocka 39

Escada al. Wojska Polskiego 22

Henry Lloyd ul. Przestrzenna 11

Hexeline CH Galaxy - parter 

HiperGlazur - Salon Łazienek ul. Świerczewska 47

Icon ul. Jagiełły 6/5

Impresja ul. Śląska

Jubiler Kleist ul. Rayskiego 20

Kaskada Galeria (punkt informacyjny)

Kropka nad i ul. Jagiellońska 96

Patrizia Aryton ul. Jagiellońska 96

LKJ CH Galaxy

LKJ CH Kaskada

Liu Jo CH Kaskada

Madras Styl ul. Małopolska 9

Manufaktoria ul. Rayskiego 26/1

Marc Cain al. Wojska Polskiego 29

MaxMara ul. Bogusława 43/1

Mia&Charli al. Wojska Polskiego 35/3

Moda Club ul. Wyzwolenia 1

MOOI ul. Bogusława 43

Olsen  CH Kaskada

Pink & blue ul. Bogusława 42/1

Portfolio (od ulicy Jagiellońskiej)  ul. Rayskiego 23/11

Prowansja kwiaciarnia ul. Szwedzka 28

Prowansja kwiaciarnia ul. Rostocka 15

Riviera Maison  ul. Struga  23

Rosenthal ul. Bogusława 15/1A

Rosenthal CH Kaskada

Stoprocent  ul.Krzywoustego 72

Studio Mebli VIP ul. Wrocławska 48

Strefa Koloru ul. Santocka 48-49

Terpiłowscy jubiler CH Galaxy - 1 piętro

Via di moda al. Wojska Polskiego 20

Vin 28 ul. Rayskiego 28

VIP Collection al. Wojska Polskiego 22

Wineland  al. Wojska Polskiego  70

Wine Center ul. Bogusława 37

 

SPORT I REKREACJA

Aquarium (basen dla dzieci) ul. Jemiołowa 4A

ASTRA szkoła tańca al. Wyzwolenia 85

Binowo Golf Park  Binowo 62

Bloom ul. Koralowa 64X

Calypso Fitness Club Office Center ul. Piastów 30

EMS Studio al. Wojska Polskiego 31/4

EnergySports ul. Welecka 13

Eurofitness  (Netto  Arena) ul. Szafera 3

Fitness „Forma” ul. Szafera 196B

Fitness Club ul. Monte Cassino 24 

Mazowiecka 13 ul. Mazowiecka 13

Marina Sport ul. Przestrzenna 11

PRIME Fitness Club, ul. 5 Lipca 46

PRIME Fitness Club, ul. Modra 80

RKF ul. Jagiellońska 67

Ski Park ul. Twardowskiego 5

Squash na Rampie (obok KJ) ul. Jagiellońska

Strefa H2O basen ul. Topolowa 2 

Strefa 3L ul. Santocka 18/13/p.1

Szczeciński Klub Tenisowy al. Wojska Polskiego 127

Universum al. Wojska Polskiego 39

 

ZDROWIE I URODA

Atelier Fryzjerstwa Małgorzata Dulęba-Niełacna ul. Wielkopolska 32

Akademia Fryzjerska Gawęcki  Al. Wojska Polskiego 20

Baltica Welness&Spa pl. Rodła

Be Beauty Instytut Urody, ul. Łukasińskiego 40/12

Belle Femme ul. Monte Cassino 37A

Beverly Barber Shop ul. Sienna 5A

Beverly Hills Akademia Urody (DT Kupiec parter) ul. Krzywoustego

Beverly Hills Akademia Urody CH Galaxy - parter

CMC Klinika Urody ul. Jagiellońska 77

Cosmetica Rosa ul. Wielkopolska 27

Depi Lab ul. Kaszubska 52

Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut ul. Felczaka 20

Ella ul. Kaszubska  17/2

Enklawa Day Spa al. Wojska Polskiego 40/2

Estedent ul. Mickiewicza 49a

Ernest Kawa, ul. Jagiellońska 95

Euromedis ul. Powstańców Wielkopolskich 33a

Filozofia Piękna ul. Mała Odrzańska 21/5

Fryzjerskie Atelier Klim ul. Królowej Jadwigi 12/1

Hall No 1 ul. Wyszyńskiego  37

Imperium Wizażu ul. Jagiellońska  7

Ilona Szewczuk Micropigmentation Artist ul. Mikołaja Kopernika 6

JK Studio (od Rajskiego) ul. Monte Cassino 1/14

Karmelove ul. Wilków Morskich 9

Medestetic ul. Okulickiego 46

Odnowa  al. Bohaterów Warszawy  Galeria Nowy Turzyn, I piętro  

Od stóp do głów ul. Batalionów Chłopskich 39a

Optegra ul. Mickiewicza 140

Optic Center Ekspres al. Wyzwolenia 2

OXY Beauty  ul. Felczaka 18/U1 

Perfect Studio, ul. Rayskiego 20

Royal Clinic, al. Wojska Polskiego 2/U3

Royal Studio ul. Łokietka  7/10

Royal Thai Massage ul. Sienna 4 

Saint Studio Fryzjerskie ul. Boh. Getta Warszawskiego 8

Salon Fryzjerski Keune ul. Małopolska 60

Salon Masażu Baliayu ul. Wielka Odrzańska 30

SPA Evita Przecław  96E

Studio Kosmetyki Profesjonalnej ul. 5-go Lipca 32D  

Studio Urody Masumi Deptak Bogusława 3

Studio Monika Kołcz  ul. Św. Wojciecha 1/9

Vessna ul. Królowej Jadwigo 46/1

Verabella ul. Jagiellońska 23

Vitamin Clinic al. Wojska Polskiego 215

Well Spring Tai massage  ul. Kaszubska  13/4A 

Wersal Spa al. Jana Pawła II 16

 

INNE

13 Muz pl. Żołnierza Polskiego 13

Centrum Informacji Turystycznej  Aleja Kwiatowa

Filharmonia – sekretariat ul. Małopolska 48

Follow Me ul. Kolumba 1

Galeria Kierat 2 ul. Małopolska 5 

Muzeum Narodowe ul. Staromłyńska 27

Neckermann al. Wojska Polskiego 11

Neckermann CH Galaxy – II piętro

Opera Na Zamku ul. Korsarzy 34

Pazim recepcja pl. Rodła 9

Piwnica Kany św. Piotra i Pawła 4/5

Pogoń Szczecin biuro marketingu ul. Karłowicza 28 

Północna Izba Gospodarcza al. Wojska Polskiego

Radio Szczecin al. Wojska Polskiego 73

Sala koncertowa ul. Energetyków 40

Stara Rzeźnia Kubryk literacki (łasztownia) ul. Wendy 14

Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny  ul. Niemierzyńska 17A

Teatr Polski ul. Swarożyca

Teatr Mały Deptak Bogusława

Teatr Współczesny Wały Chrobrego

Trafostacja Sztuki św. Ducha 4 

Unity Line pl. Rodła

Urząd Marszałkowski ul. Korsarzy 34

Urząd Miejski pl. Armii Krajowej 1

Urząd Wojewódzki Wały Chrobrego

Vetico ul.Wita Stwosza 13

Władca Języków al. Wojska Polskiego 48/2

Zamek Punkt Informacyjny  ul. Korsarzy 34

Zapol al. Piastów 42