Kornelia wśród gwiazd

Amerykańskie gwiazdy show biznesu, wśród których znalazł się, m.in. Ozzy Osbourne, Moby i Anthony Kiedis z Red Hot Chilli Peppers, wzięły udział w kampanii społecznej fundacji Animals Asia. Kampania oznaczona hasłem #BearRelief jest sprzeciwem wobec okrutnemu traktowaniu niedźwiedzi himalajskich i malajskich. W kampanii pojawia się także pochodząca ze Szczecina modelka Kornelia Strzelecka.

Autor

Aneta Dolega

- Od zawsze interesowałam się tematem ochrony środowiska, uwielbiam zwierzęta opowiada Kornelia. - Przyjaźnię się z autorkami projektu.  Dziewczyny chciały, żeby ta kampania była inna, żeby obecność gwiazd przyciągnęła uwagę ludzi.
Kornelia urodziła się w Szczecinie, studiowała w Krakowie, agencje ma w Warszawie a mieszka i pracuje w Los Angeles. Była ozdobą kampanii dla Reserved, Prady i Le Bon Marche. Jej twarz pojawiała się w Elle i Vogue’u. Pracowała z fotografem Marcinem Tyszką i aktorką Karen Bilson.
- Byłam typem chłopczycy i nigdy nie marzyłam o byciu modelką – wspomina. - Moja koleżanka zauważyła, że jestem wysoka i chuda więc powinnam zostać modelką. Wysłała kilka moich zdjęć do agencji, które się mną zainteresowały i tak to się potoczyło.           

Prestiż  
Lipiec 2015