Restauracja w pudełku

Doba jest krótka, a jeść trzeba, szczególnie kiedy każdy dzień jest wypełniony po brzegi począwszy od pracy, a skończywszy na czasie wyłącznie dla siebie. Co robić, gdy jednak tego czasu po prostu brak i gotowanie to ostatnia rzecz, na którą mamy ochotę? W takiej sytuacji warto sięgnąć po dietę pudełkową. 

Autor

Aneta Dolega

To pięć (zazwyczaj) zbilansowanych, ułożonych pod nasze potrzeby posiłków, codziennie dostarczanych pod nasze drzwi. Szybko, wygodnie i smacznie. BlackBox Catering specjalizuje się w takim usprawnianiu innym życia i robi to w iście restauracyjnym stylu.

Za jakość BlackBox odpowiada Marek Kunikowski, doświadczony restaurator, który wraz ze swoim znakomitym zespołem z powodzeniem prowadził restaurację Stara Rzeźnia na Łasztowni. Przyzwyczajony do wysokich standardów, w temacie karmienia swoich klientów, zmienił tylko jej formę. Teraz prawdziwe restauracyjne jedzenie można otrzymać zapakowane w pudełku. – BlackBox to dieta pudełkowa, na którą składa się pięć posiłków, a w wersji sportowej sześć. Każda wersja jest dostosowana do potrzeb klientów, bardzo starannie przygotowana, z odpowiednią liczbą kalorii – tłumaczy Marek Kunikowski: – W ofercie mamy dietę standardową, wegańską, wegetariańską, sportową, bez glutenu i bez laktozy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet osoby, które z różnych przyczyn nie mogą jeść pewnych rzeczy. 

Dieta pudełkowa to nic nowego na kulinarnym rynku, a sięga po nią co raz więcej osób. Co wyróżnia BlackBox na tle sieciówek oferujących podobny sposób podawania jedzenia? – To nieco zmodyfikowane, restauracyjne menu – mówi Marek Kunikowski. – Nie jesteśmy sieciówką, przygotowujemy posiłki tylko dla mieszkańców Szczecina i okolic. Bardzo nam zależy by jedzenie nie było tylko smaczne, zdrowe i ładnie podane, ale przede wszystkim świeże. Nasz system przygotowywania posiłków i ich dostawa pozwalają maksymalnie skrócić czas od momentu produkcji do ostatecznej dostawy w miejsce docelowe. Dania na dzień następny zawsze szykowane są w godzinach wieczornych i wyjeżdżają do klientów bardzo wczesnym rankiem – dodaje. Głodni? Spróbujcie restauracji w pudełku.

 

Prestiż  
Wrzesień 2020