Wnętrza z charakterem

Stecko Meble to rodzinna firma, która od trzydziestu lat projektuje i wyposaża hotele oraz biura na rynku europejskim. Dzięki dużemu doświadczeniu, wiedzy oraz zgranemu zespołowi specjalistów z sukcesem pomagają w urządzaniu wnętrz dla przestrzeni publicznych i prywatnych. Chętnie nawiązują współpracę z pracowniami projektowymi oraz indywidualnie pracującymi architektami. Dzięki temu są w stanie zrealizować marzenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Autor

Karolina Wysocka

Wnętrza nowoczesne, minimalistyczne, eleganckie, klasyczne, w stylu włoskim? Specjaliści Stecko Meble oferują takie rozwiązania, które sprawiają, że meble idealnie współgrają z projektami. Wiedzą, że każde wyjątkowe dzieło wymaga nie tylko nietuzinkowych pomysłów oraz wyobraźni, ale też odpowiednich produktów i materiałów. To fachowcy w swojej dziedzinie, którzy dzięki wiedzy, doświadczeniu i śledzeniu trendów, pozwalają przygotować optymalne rozwiązania. 

Nowoczesny design i ponadczasowa elegancja

Zespół Stecko Meble doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wnętrza muszą być zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Ich produkty doskonale nadają się do aranżacji hotelów, biur, salonów, a także mieszkań oraz domów. Firma zapewnia materiały wysokiej jakości, szeroką gamę kolorystyczną i ciekawe wzornictwo. Profesjonaliści ze Stecko Meble towarzyszą klientowi na każdym etapie aranżacji wnętrz – od pomysłu do realizacji. Dbają o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu potrafią zachować równowagę pomiędzy funkcjonalnością pomieszczeń, a gustownym wyglądem. 

W ofercie można znaleźć szereg znanych marek polskich i europejskich, są też importerem oraz eksporterem mebli. Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami, Stecko Meble to również partner wielu renomowanych firm z branży. Specjaliści współpracują również z marką Vzór, której celem jest odkrywanie i udostępniane szerszemu gronu odbiorców polskiego wzornictwa. Jednym z ich dzieł jest fotel nawiązujący do słynnych projektów profesora Romana Modzelewskiego z XX wieku.

Oferta jest szeroka, a produkty firmy spełniają wszystkie standardy jakości i często są tworzone specjalnie dla klientów. Bogaty asortyment sprawia, że dzięki ich meblom można doskonale urządzić każdy obiekt. Co więcej, Stecko Meble z zainteresowaniem śledzi nowinki ze świata designu. Firma regularnie uczestniczy w europejskich targach branżowych, a jej pracownicy nieustannie poszerzają własne umiejętności i nie boją się wykorzystywać najnowszych technologii. Dzięki temu są w stanie zrealizować nawet najbardziej wysublimowane projekty.

Aranżacje Stecko Meble odznaczają się oryginalnością, estetyką oraz ergonomią. Firma stawia na ponadczasową elegancję, niepowtarzalny charakter, oryginalny design, a także wygodę oraz praktyczne rozwiązania. Indywidualne podejście pozwala zaś specjalistom bez kłopotu trafić w gust i potrzeby klientów. Każdy klient jest dla nich ważny, realizują zlecenia zarówno dla małych, jak i dużych, sieciowych obiektów. Co więcej, jak sami podkreślają – mogą wykonać realizację w każdym zakątku Europy.  

Dbałość o szczegóły

Specjaliści ze Stecko Meble są otwarci na nowatorskie pomysły i stale poszukują alternatywnych dróg rozwoju oraz inspiracji. Bardzo ważna jest dla nich współpraca z architektami, z którymi szukają optymalnych rozwiązań. Są miejscem, w którym architekci mogą spotkać się z klientami przy dobrej kawie i zaprezentować oferowane produkty spełniając tym marzenia klientów.

Stecko Meble promuje twórczą pracę. Chętnie nawiązuje współpracę z projektantami, pomagając im realizować zlecenia klientów zgodne z najdrobniejszymi szczegółami projektu.    

Na miejscu można zobaczyć wszystkie materiały, próbki oraz gotowe artykuły, które ułatwiają projektowanie wnętrz. Stecko Meble ma też własną ekipę montażową i zapewnia fachową pomoc logistyczną. Wszechstronność świadczonych przez firmę usług oraz doświadczenia specjalistów pozwalają zaś nie tylko zaoszczędzić cenny czas, ale też osiągnąć wymarzony efekt w postaci perfekcyjnie zaaranżowanej przestrzeni obiektu.

Jak widać, celem specjalistów ze Stecko Meble jest nie tylko unikalne zaprojektowanie przestrzeni, ale też zrealizowanie nawet najbardziej śmiałych projektów i spełnienie oczekiwań klienta. Znany architekt Jürgen Hermann Mayer powiedział kiedyś: „Wierzę, że w architekturze musi być coś więcej, niż można zobaczyć na pierwszy rzut oka, coś, co trzeba odkryć, a co my, jako obserwatorzy, powinniśmy odnajdować na kilku poziomach”. Przyglądając się różnorodnym realizacjom Stecko Meble, widać, że przyświeca im podobny cel. Wspólnie z projektantami i architektami tworzą niebanalne, kreatywne aranżacje, które zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów.